Bitva #2 o kamufláž SPECACT – AKTUALIZACE #2

Aktualizace #2: Z důvodu velkého počtu zahraničních hráčů na serveru, bude server restartován cca 15min před začátkem bitvy, tak aby se napojilo co nejvíce zájemců CZ/SK.

AKTUALIZACE: Výherce předchozí bitvy o kamufláže Fikusek_CZ se rozhodl do dnešní bitvy věnovat celkem 2 klíče, tak aby bitva byla o něco zajímavější. Proto neváhejte a registrujte se! Start dnes v 17:00. Server nebude nijak restartován, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Nedávno jsme zorganizovali bitvu o 5 kamufláží SPECACT. Jak to dopadlo všichni víte, pokud ne, můžete se podívat ZDE. To však není vše. Výherce 3 kamufláží Fikusek_CZ se rozhodl věnovat jeden kousek do další bitvy na našem serveru.

Kdy se bitva koná?

  • 29.12.2010 a to od 17:00 do 22:00

Kdo tento kód získá?

  • Ten kdo na serveru získají první dva, kteří nasbírají během hry nejvíce killů

Kde se bude hrát?

  • [CZ] Ranked server – hardcore rush/conquest

Podmínkou je vyplnit během (nebo před) konání bitvy níže uložený formulář (ingame nick a kontaktní e-mail). Bez správného vyplnění nebudete zařazeni do tohoto boje (rozlišujte veškeré znaky, velké a malé písmena a správný e-mail). Soutěže se mohou zúčastnit pouze CZ/SK hráči.

Pravidla serveru najdete ZDE.

Server nebude před začátkem nijak restartován. Bitva začne přesně v 17:00 (informováni budete přímo v chatu serveru), od této doby se budou veškeré staty načítat do databáze až do 22:00. Následně bude vyhlášen vítěz.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email

Předmět zprávy

Vaše zpráva

Kontrolní kód:

Fikuskovi tímto děkujeme za věnování tohoto kódu.


Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

46 komentářů

Napsat komentář