Star Wars Battlefront: Blastery

Níže najdete kompletní seznam Blaster, které najdete v Star Wars Battlefront při vydání. 🙂

A280C

(pro náhled zbraně klikni zde) A280C je robustní výkonná blasterová puška, která se pyšní vysokou kadencí střelby a výbornou palebnou silou. Tato upravená A280 se stala oblíbenou zbraní aliančních komand.

CA-87

(pro náhled zbraně klikni zde) Modernizovaný jawaský blaster CA-87 je sice extrémně smrtící na krátkou vzdálenost, ale v ostatních případech prakticky bezcenný.

DH-17

(pro náhled zbraně klikni zde) DH-17 je plně automatická blasterová pistole. Díky vysoké kadenci střelby a rozumné přesnosti jde o ideální zbraň pro boj na střední vzdálenost.

DL-44

(pro náhled zbraně klikni zde) DL-44 je jednou z nejvýkonnějších blasterových pistolí v galaxii. Na krátkou vzdálenost způsobuje obrovské škody, rychle se však přehřívá.

DLT-19

(pro náhled zbraně klikni zde) DLT-19 je těžký blaster s výbornou kadencí střelby a vysokou ranivostí na dlouhou vzdálenost. V rukou zkušeného střelce dokáže zastavit postup jednotek a vypořádat se s velkými skupinami nepřátel.

E-11

(pro náhled zbraně klikni zde) Tato výkonná a přesná blasterová puška se výborně hodí do různých prostředí. Stala se standardní zbraní imperiálních sil.

EE-3

(pro náhled zbraně klikni zde) EE-3 je optikou vybavená blasterová puška schopná pálit na dlouhou vzdálenost v dávkách o třech střelách.

RT-97c

(pro náhled zbraně klikni zde) RT-97C je všestranný těžký blaster, který lze díky optice použít i na dlouhou vzdálenost.

SE-14C

(pro náhled zbraně klikni zde) SE-14C je blasterová pistole schopná pálit v dávkách o pěti střelách, takže se výborně hodí pro střety na krátkou vzdálenost.

T-21 

(pro náhled zbraně klikni zde) T-21 je mohutný těžký blaster, který způsobuje na dlouhé vzdálenosti těžké škody. Jedinými jeho nedostatky je pomalá kadence střelby a chybějící optika.

T-21B

(pro náhled zbraně klikni zde) T-21B, upravená verze T-21 pro boj na dálku, je smrtící na delší vzdálenosti, ale na boj zblízka není ideální.

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář