|Aktualizace #1| Bláznivý večer na našem serveru tento čtvrtek

Aktualizace #2: Heslo na server je: ukulele


Aktualizace #1: Po napojení na server se všichni sejdeme na vlajce A – Anténa. Kamufláž si vezměte prosím všichni základní. Povolání je pro první akci – řezačku – jedno jaké máte. Administrátoři budou mít modrou kamufláž (Navy Blue/Námořní modrá), abyste je poznali. Nikdo nebude střílet a nebude dělat neplechu. Jakmile se všichni sejdeme, přesuneme se na určené místo, seřadíme, zapneme nahrávací stroje a pustíme se do krásné bitvy USA vs. RUS s noži.

Jaké budou další akce sdělíme až ve hře (přes chat a funkci Yell – dole na obrazovce 😉 ) a také jsme na našem TS – odkaz níže. Prozradím ale, že se bude jednat o hon MAV a EOD botů na jednoho hráče, apod. Snad se nám vše vydaří. 😉


Původní článek: Pravidelní čtenáři našeho webu jistě znají některé z našich akcí jako byla retro neděle s Battlefieldem 2, zařezávání adminů spojené se soutěžemi či celkové ničení serverů a hraní si s minami. Proto bych rád tento čtvrtek 26.4. 2012 od 20:00 udělal další takovou šílenou akci na některém z našich serverů, který bude zapnutý v režimu 64 lidí.

Na serveru budou admini, kteří budou kontrolovat jednání hráčů a tak pokud někdo bude dělat něco co by neměl, když se snažíme zorganizovat nějakou situaci, bude varován a následně pak případně vyhozen. Takže pokud admin napíše „Všichni běžte k tomu tanku.“ nebo „Nachystejte si MAV do ruky, ale nepokládejte ho na zem.“ tak doufám, že všichni co se zúčastníte tak poslechnete a nebudete dělat zbytečné hlouposti co nás budou zdržovat.

Budeme si tak všichni moci vyzkoušet různé věci jako:

  • 64 bojujících MAV
  • 64 bojujících EOD botů
  • 64 mortaristů střílejících na 1 cíl
  • 32 javelinistů  střílejících na 1 cíl
  • 64 lidí seskakujících z Damavandu 
  • 64 lidí řezajících se na velkém bitevním poli
  • a nebo cokoliv jiného co nás napadne 😉

Jak by to mohlo vypadat se můžete podívat na těchto videích:

Server bude pojmenován „PLAYzone.cz Hosted by FakaHeda.EU“ a bude samozřejmě v nerankovaném módu (nebude se nic započítávat do celkových statistik hráče) a bude zaheslován (heslo sdělíme formou aktualizace zde v tomto článku a FB/Twitteru), aby nám například cizinci nepřišli dělat na server nepořádek.

Komunikovat s námi budete samozřejmě moci skrze chat ve hře a nebo rychleji na Teamspeaku od PLAYzone, kde budeme v místnosti – [BFCZ] Battlefield-3.cz, jenž je v sekci Battlefield 3/Klanové místnosti.

Doufám, že bude celá akce alespoň trochu organizovaná, protože bych rád natočil nějaké to video (určitě nejsem sám). Tak co, přidáte se tento čtvrtek 26.4. 2012 ve 20:00? Máte zájem si zablbnout?

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

105 komentářů

Napsat komentář