Bod na mapě Gulf of Oman už má jméno; živý chat s provozním ředitelem EA

Konečně známe vítěze ze soutěže „Pojmenujte kontrolní bod v Back to Karkand„. DICE dostalo přes 18 000 různých návrhů, avšak vítězem se samozřejmě mohl stát jen jeden. Tím je návrh od Simona W., který daný bod na mapě Gulf of Oman pojmenoval – Veteran’s Retreat (Ústup Veteránů). Vedoucí designér pro BtK, Niklas Fegraeus, k tomuto návrhu řekl, že vzdává BF veteránům zasloužený hold a zároveň perfektně sedí do stylu této mapy.

Dále bych chtěl všechny upozornit, že balíček Physical Warfare Pack bude brzy uvolněn zdarma pro všechny. Není to samozřejmě nic nového a podle všeho má být dostupný měsíc po vydání hry, uvidíme zda to bude pravda.

Nakonec tu mám zprávu ohledně živého chatu s provozním ředitelem EA, Peterem Moorem, který se bude konat dnes (5.11. 2011) večer od 20:00 do 21:00. Bude se hovořit o čemkoliv co je spojené s Battlefieldem a zároveň se budou zodpovídat dotazy hráčů, které můžete psát do tohoto tématu na Battlelog fóru. Pokud máte zájem tento živý chat dnes večer sledovat, najdete ho na této adrese.

Zdroj: Battlefield Blog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

10 komentářů

Napsat komentář