BoxArt nových DLC a Battlefield: Evolved

Na webové stránce MTV Multiplayer se objevil článek spolu s údajnými obrázky krabiček pro nadcházející DLC. Jestli se jedná o podvod to nevíme, ale pravděpodobně ne. Obrázky totiž vypadají, že jsou vyfoceny z nějakého projektoru, než práce v Photoshopu.

Z obrázku pro první DLC není prakticky co zjistit, ale ty další 2 jsou již zajímavější. Například na DLC Armored Kill můžeme vidět pravděpodobně nový tank, stíhačku a samozřejmě BlackHawk. A pokud jde o poslední DLC End Game, spekulovalo se, zda se nejedná o nějakého zombíka. Avšak podle informací z tohoto videa, bylo na GDC oznámeno, že poslední DLC by mohlo být zasazeno do džungle nebo apokalyptického světa. Takže je dost možné, že nás poslední DLC přenese do Vietnamu nebo něčeho podobného. Nereálné to není.

Další tajemnou zajímavostí je Battlefield: Evolved. O co přesně se jedná nevíme, je to totiž nějaký nový titul, který se objevil na seznamu produktů pro rok 2012 na webu MCV. Že by šlo o nový Battlefield je velmi nepravděpodobné, hlavně když je letos pro hráče nachystán MoH: Warfigter. Dle spekulací, které se zdají být nejpravděpodobnější, se jedná o nějaký balíček těchto tří DLC, abyste je nemuseli kupovat po jednom.

Zdroj: Battlefieldo

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

33 komentářů

Napsat komentář