Aktualizace | Bude beta Battlefieldu 4 24.9.2013?

Aktualizace: Tento obrázek je podvrh. Proto veškeré informace neberte jako potvrzené, ale pouze jako spekulace komunity. To právě komunita vytvořila tento falešný obrázek!

Původní zpráva: Battlefield 4 vychází 29.10.2013. Toto datum je oficiální. O tom, že bude beta a před ní nejspíše alfa (pouze pro vyvolené), víme. Včera však na internetu unikl obrázek oznamující Betu pro Battlefield 4 a to na 24.9.2013. Pravost tohoto obrázku nelze určit, ale datum není až tak nereálné. Naopak, toto datum kopíruje vydání Battlefieldu 3, kdy BF3 beta byla spuštěna 29.9.2011 a hra vyšla o měsíc později.

Z obrázku se můžeme také dočíst, že se máme připravit na „boje na zemi, moři a ve vzduchu“. To může naznačovat i to, že by do bety mohla být uvolněna mapa, ve které se dočkáme i techniky v podobě lodí a letadel(heli). Dále by beta měla být spuštěna pro platformy PS3, Xbox360 a PC.

2usdfmt.jpg

Do bety BF4 se mohou dostat hráči kteří si předobjednají digitální deluxe edici Battlefield 4 na Origin.com, majitelé premium BF3 a majitelé limitované nebo digitální deluxe edice hry Medal of Honor Warfighter. Pokud hledáte další informace ohledně bety Battlefieldu 4, navštivte oficiální stránky Battlefieldu 4.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

6 komentářů

Napsat komentář