Buďte kreativní, povězte DICE co chcete do BF3 a vyhrajte!

Skrze Battlefield Community Press Room (skupina na googlu pro redaktory komunitních webů), dnes zh1nt0 ohlásil novou a lákavou výzvu komunitě, ve které je možné vyhrát i nějakou tu cenu.

Jde o to, aby ten kdo se hodlá zúčastnit, podal nějakou kreativní formou (jako videa, obrázky, nebo i zajímavě sepsaný článek) věci, které by chtěl vidět v Battlefieldu 3. Může se jednat o různé funkce hry, vozidla, zbraně anebo cokoliv jiného. Pokud budete vybráni, čeká Vás zatím blíže nespecifikovaná výhra, kterou dostanete po vydání Battlefieldu 3.

Největší šanci budete rozhodně mít, pokud toto pojmete nějakým vtipným způsobem a zaujmete tak DICE (vtipné zpracování – ne myšlenky. např.: na hlavu si necháte vyholit nápis „chci commander mode“). Je tu ale jedno omezení a to, že by to mělo být zpracované v angličtině. Pokud neumíte dostatečně dobře anglicky, můžete si i tak zúčastnit a pokud bude Váš nápad opravdu stát za to, přeložíme ho pro DICE, my.

Máte-li tedy zájem se zúčastnit, začněte přemýšlet co byste chtěli do Battlefieldu 3, jakým nejlepším a kreativním způsobem to vyjádřit a potom už jen jděte na naše fórum a svůj nápad tam prezentujte. DICE tam určitě bude nahlížet 😉

Datum ukončení této „soutěže“ zatím nebylo ohlášeno.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

35 komentářů

Napsat komentář