Bývalý producent Battlefieldu: „Doufám, že DICE najde odvahu opustit moderní válku“

Zatímco DICE pilně pracuje na Battlefieldu 4, nezastavilo se toužení mnohých po dalších pokračováních frančízy – jmenovitě Bad Company 3 a pokračování Battlefieldu 2142.

Když mluvíme o BF2142, bývalý producent DICE Gordon Van Dyke, který je nyní výkonným producentem pro War of the Roses od Paradox Interactive, je jedním z toužících, přestože už v DICE nepracuje.

Van Dyke, který pracoval na plejádě titulů z Battlefield série, včetně Battlefield 2142, si myslí, že pokračování právě BF2142 ve Frostbite enginu by bylo “úžasné”, ale zároveň se ptá, zda DICE najdou odvahu opustit klidný přístav moderní války.

tweet1

„Pokračování BF2142 ve Frostbite Enginu by bylo úžasné, má ale DICE koule na to opustit klidný přístav moderní války? Doufejme.“

Navíc, v následné konverzaci na Twitteru konstatoval Van Dyke, že během jeho práce na BF2142, nedosáhla hra plného potenciálu, ale myslí si, že se správným vedením by to bylo možné.

tweet2

„Rozhodně jsme nedosáhli plného potenciálu, když jsem pracoval na BF2142. A myslím si, že se správným vedením by to teď zvládli.“

Poté co někdo na Twitter prohlásil, že si myslí, že to DICE zvládne a že právě Van Dyke je v pozici, kde by měl vědět zda to zvládnou, Van Dyke odpověděl, že je už moc dlouho mimo a navíc si myslí, že DICE také chybí starší vedení, aby to zvládli.

tweet3

„Jsem už moc dlouho mimo a navíc mají příliš mnoho nových lidí, aby věděli kam se posunuli, a navíc chybí starší vedení.“

Pro ty neznalé, BF2142 je hra z Battlefield série z roku 2006, kdy DICE skočilo z moderní války do budoucnosti 22.století. Hra měla robustní multiplayer a klasické znaky Battlefieldu – rozdílné třídy, vozidla, hodnosti a unlocky, Conquest a fanoušky oblíbený Titan mód.

V rozšířeních pro Battlefield 3 se objevilo několik Easter Eggů odkazující na BF2142, které by naznačovaly, že je ve vývoji buď rozšíření nebo plná hra.

Nicméně pokud je opravdu něco z toho ve vývoji, dokáže DICE opustit moderní válku, přestože je teď právě in? Myslíte si, že na to bude DICE mít?

Zdroj: pixelenemy.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

32 komentářů

Napsat komentář