Červnový/júnový patch pro Battlefield 1

Od vydání posledního updatu pro Battlefield 1 už uběhlo pár dní. Mnozí z nás měli možnosti si tento patch už vyzkoušet, otestovat nové věci a vylepšení. Protože oficiální seznam změn, ještě nemáme přeložen, níže Vám přineseme souhrn toho nejpodstatnějšího, tak aby Vám nic neuniklo.

Také nás zajímá i Vaše zpětná vazba, díky které Vám DICE může přinášet stále lepší a kvalitnější aktualizace pro hru. Pohodlně se usaďte, jdeme na to!

Novinky v červnovém/júnovom patchi

Nova mapa
Jednou z největších novinek v tomto update je přidání nové mapy Nivelle Nights. Tato mapa je součástí posledního DLC balíčku They Shall Not Pass. 

Chemin des Dames, 1917

Jak temnota padá na zablácená bojiště v okolí Meise Malmaison a Soupir, francouzská a německá vojska jsou připravena podpořit své vojáky na obleženém místě. Měsíc, světlomety a dělostřelectvo rozsvítí noční oblohu a odhalí tak rozsáhlou síť zákopů. Bojujte a kousejte, protože Váš nepřítel bude bojovat o každý kousek země. Jen díky strategii a týmové spolupráci dokážete překonat všechny nástrahy nepřátel. 

Nejlepší družstvo
Další zajímavou funkcí je novinka „Best Squad“ (nejlépe družstvo). Jde o obrazovku na konci kola, která zobrazuje nejlépe družstvo během hry.

Přidána možnost „nekonečných zásobníků“
Tato funkce se týká výlučně programu RSP (Rent-a-server). Jde o možnost, kdy správci serverů mohou nastavit nekonečnou munici.

Nová vylepšení netcodu
Poslední update přinesl i drobné vychytávky netcodu. Jde hlavně o grafické vylepšení, které Vám umožní lépe identifikovat problémy s odezvou (pingem) ve hře.

Nové medaile
Patch obsahoval i nové speciální medaile pro jednotlivé třídy. 

Kromě těchto nových přídavků patch obsahuje i kopec vylepšení, které všechny shrneme v přeloženém seznamu změn již tento týden. Těšit se můžete i na nové záběry z DLC In the Name of the Tsar a další novinky nejen ze světa Battlefieldu. 🙂

Zdroj: battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář