Chcete nový vzhled zbraně M1911 do Battlefieldu 1? Zahrajte si Battlefield 4 či Hardline!

Pamatujete si, jak jsme Vás před pár týdny informovali o nové komunitní misí, jejíž splnění Vám odemklo kamufláž na legendární zbraň M1911? (Pokud ne, tak nezoufejte, stačí kliknout pouze na tento link). DICE tuto misi znovu aktivovalo, ale ještě před tím, pojďme se podívat v čem spočívala předcházející mise.

Úloha byla jednoduchá. Zabijte 100 nepřátel v Battlefieldu Hardline nebo Battlefield 4 a získáte unikátní vzhled na zbraň M1911 do multiplayeru Battlefieldu 1. Kromě toho, za dokončení této mise jste získali i speciální „Road to Battlefield 1“ Dog Tag a zlatý Battlepack do hry, ve které si danou úkol splnili. Nicméně spousta lidí tuto misi nestihlo dokončit a tak se DICE rozhodlo, že ji znovu obnoví. Pokračování článku pod obrázkem.

Mise M1911

Teď, když už víte co bylo úkolem předešlé mise, přesuneme se na aktuální. Zadání je mírně změněné. To znamená, že musíte pomocí zbraně M1911 zabít už jen 50 nepřátel. Stále se však tato mise dá plnit v obou Battlefield dílech (Battlefield 4 / Battlefield Hardline) a je tedy jen na Vás, který díl si vyberete. Odměny zůstávají stejné, takže po splnění mise získáte novou kamufláž The Incarcerator“ na zbraň M1911 + Dog Tag „Road to Battlefield 1“ a zlatý Battlepack do hry, ve které jste daný úkol splnili.

Před tím, než se vrhnete do boje, Vás však musíme seznámit s poslední důležitou informací. Tato mise je aktivní pouze do 9.11.2016 18:00. Proto neváhejte a vydejte se na bojiště!

Zdroj: Twitter

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář