ClanBase – turnaj národů

Na webovém portálu ClanBase probíhá v tuto chvíli registrace národních týmů, které se budou účastnit turnajů. První a nejdůležitější krok, který bude probíhat mezi 11.12.2011 – 3.2.2012, je výběr nejlepšího kapitána týmu, který bude reprezentovat veškeré zájmy daného národa. Hlasovat o vhodném kapitánovi mohou všichni zúčastnění. V tuto chvíli je rozvrh následující:

 • 11.12.2011 – 25.12.2011 – podání přihlášek na kapitána
 • 25.12.2011 – 03.01.2012 – hlasování pro kapitána týmu
 • 05.01.2012 – oznámení kapitána
 • 12.01.2012 – 19.01.2012 – kvalifikační týden
 • 23.01.2012 – první turnajový týden

Co se očekává od nového kapitána týmu?

 • Velmi dobrá znalost angličtiny
 • Vůdcovské schopnosti
 • Schopnost zůstat neutrální a přijímat fair rozhodnutí
 • Velmi dobrá znalost pravidel
 • Schpnost provádět zápisy a reporty z utkání / nahrávání screenshotů

Více informací naleznete na ClanBase

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

17 komentářů

 • Cpt.Ray napsal:

  To sa musím registrovať aby som sa tam dostal?

 • sordson napsal:

  Tak hlavně si myslim, že se od kapitána očekává, že s hrou bude mít nějaký zkušenosti z EU turnajů a bude tu hru znát. Že bude znát komunitu, vědět kdo v čem je dobrej a zároveň bude mezi komunitou známej a hlavně musí mít mezi těma lidma nějakej respekt. Těžko bude skládat repre někdo, kdo si myslí, že Squadrush je nejlepší mod a CQ je low. Těžko to složí někdo, kdo nezná teamy CZ scény a kdo neví kdo třeba lítá heli, jet, kdo je dobrej v tanku atp. Natož ty lidi pak něak organizovat ve hře. Když se tohle nestane, tak to komedie nebude. I když, celá tahle hra je jedna velká komedie, která by k nějakej hratelnej verzi na kompetitivní úrovni potřebovala min. půl roku vývoje, takže whatever.

 • SnAjP napsal:

  no uz davno neplati pravidlo „max tri hraci z jednoho teamu“ a lidi musej pochopit ze tady nejde o to aby si „kazdej“ zahral ale abysme jako narod neco predvedli. Topka je myslim v podvedomi komunity znama, popripadne se muze aspon for fun uskutecnit nakej turnaj na ujasneni .)

 • sordson napsal:

  Tři hráči z jednoho teamu, kdyby tohle „platilo“ tak Cz asi nesloží tým na 8v8, takovej, aby měl na víc než porazit Israel, o Sk nemluvim, nic ve zlym, ale nevím, jestli v SK máte +- 4 teamy, pokud jo, tak se omlouvam. Jakože, ze srandy, neberte to vážně :D. Myslel jsem to tak, že spousta lidí si neuvědomí, že pokud tým nevyhrává, neznamená, že tam neni jeden nebo víc lidí, co hajou dobře a maj na to vyhrávat. Proto jsem psal, že by to měl dělat někdo, kdo má přehled. Jsou lidi co střílí dobře, maj aim, dokážou u Squadrushe myslet, a přesně tam je problém, že hrajou jenom Squadrush a CQ ne. Tim pádem si sami zavírají možnost hrát v nějakym dobrym teamu, pokud se sami jako tým nerozhodnou, že skusí i CQ. Žádnej tým na úrovni pod sebe nevezme někoho, aby jej učil jak hrát Cconquest. I když ty lidi třeba aim maj, střílet umí, ale nemaj s Conquestem zkušenosti. tak nejlepší možnost je, začínat s lidma na stejnym „skill leveu“ a zlepšovat se společně.

 • SnAjP napsal:

  no taky se musi brat ohled na to ze v cq letadla > vse, takze i kdyby byl lame team a mel dva mega piloty tak by meli hrat oni tak by se melo prihlidnout k tomu, nebo jim je vyfouknout na NC .)

 • scager-CZ- napsal:

  Upřímně si myslím, že hlasování pro kapitána je výplod chorých mozků.

  Být to na mně, uspořádám zvlášť CZ a zvášť SK turnaj (Pokud vím, tak Slováci jsou už nějaký ten pátek samostatný národ a tohle je turnaj národů. Proč nás tedy cpát pořád dohromady?), do podmínek pro registraci týmů narvu těch pět požadavků pro kapitána a z vítězných týmů udělám reprezentace.

  Jinak by se taky mohlo stát, že místo kvalitního kapitána se do reprezentace dostane Franta Flinta z Horní Dolní jen díky tomu, že má spoustu aktivních kamarádů a vezme s sebou do mezinárodního turnaje pár svých přátel z okresního přeboru.

  Zatím je to jen nápad, ale věřím, že dohromady máme sílu uspořádat malou revoluci. Jestli se Vám tahle myšlenka zamlouvá, šupněte mi plus. Třeba se tady pak najde admin, který bude ochotný pro Naši věc lobovat u šéfů turnaje. Je jasné, že někoho, kdo zaštiťuje CZ a SK fanoušky BF série a dokázal vytvořit jednu z deseti nejpopulárnějších čet na battlelogu budou spíše poslouchat než mě, obyčejného hráče.

  Pokud si naopak myslíte, že já mám choré nápady a představený systém výběru je ten nejlepší, šupněte mi bez ostychu mínus, zlobit se nebudu.

 • sordson napsal:

  Ty asi vůbec nevíš, viď ? Kdyby sis o tom něco přečetl, tak bys nikdy nezplodil takový hovadiny jako v prvních dvou odstavcích. Slováci si svoji repre utvořit můžou a taky to udělaj, maj už zapsanýho „kapitána“, zapsat se tam může kdo chce, je to jen na lidech, ale každej chce, aby tam češi něco zahráli, když jsme hráli v BC2, tak jsme se jako první repre v historii BF dostali do PO.
  Jak jsem řikal, každej chce, aby tam lidi něco zahráli a podle toho bude zdravě uvažovat a „hlasovat“ pro lidi, který zná ať už protože něco hrajou, nebo z jinejch důvodů a ví, že na to maj. Jasný, turnaj neni problém uspořádat, ale od toho se volí kapitán takovej, aby sám měl přehled a poskládal co nejlepší tým. Než aby se to dělalo stylem z každýho týmu něco, to by to taky mohlo skončit tak, že češi porazí možná Israel. Předpokládam, že jsi nikdy žádný match, natož turnaj v BF3 nehrál, alespoň né v CQ. Protože kdyby ano, tak bys tohle v životě nemohl jako zdravě uvažující člověk napsat.

  • scager-CZ- napsal:

   Svoje jsem napsal a stojím si za tím. Na urážlivé, nesmyslné a naivní reakce stejně jako na jakékoli jiné, ať už místné nebo nemístné, se mé odpovědi nedočkáte. Jediným objektem mého zájmu zůstávají + a – u komentáře, který jsem napsal výše.

   • sordson napsal:

    Nic z toho nebylo myšlený nějak urážlivě, povýšeně nebo tak, ale ve chvíli, kdy jsi napsal, že se maj CZ a Sk složit do jednoho týmu, a že dle tvého názoru to není správné, přitom na Cb je jasně rozdělený a napsaný, že ne, tak na tohle opravdu jiná odpoveď napsat nejde, to se na mě nezlob.

 • OiMAO OiMAO napsal:

  Zdravím, vidím že se tu opět rozjíždí krásná hádka… Nechte toho a řadši řeště ten team, v 9 z 10 bodů souhlasim se Sordsonem, skutečně to chce někoho kdo má v merku všechny teamy, má zkušenosti, ví taktiku, dokáže organizovat (+ samozřejmě musí umět anglicky, ale to už je jen „drobnost“ – tu umí už snad každej kdo má zájem o to být kapitán). Skládání teamu je ovšem věc druhá a na tu bude mít každej svůj názor… Já sem toho názoru, že by bylo dobrý složit nároďák z více než jednoho teamu, ale v ten moment už to chce opět hodně dobrýho kapitána, kterej bude ochotnej tomu věnovat pořádný množství času a taky bude potřebovat ocelový nervy…

  • sordson napsal:

   Ano, jak jsem řekl, spousta lidí si myslí, že když někdo nevyhrává, tak to znemaná, že neni dobrej … jenže opak je mnohdy pravdou. Bohužel spousty lidí si samo zavírá dveře tím, že CQ nehrajou a namísto toho hrají pouze squadrush, a tímpádem nemají potřebné zkušenosti. A než učit někoho hrát, tak je opravdu mnohem lepší posbírat lidi, o kterých člověk ví, že u hry dokážou přemejšlet, komunikujou atp. Neřešil bych tým, ani nic kolem cupu, od toho tu ty komenty nejsou. Důležité je, že zapsat se může každý, kdo chce, je už jen na lidech, jestli tomu člověku svěří tu moc, aby složil tým, kterej bude schopen něco předvést.

   • OiMAO OiMAO napsal:

    Právě to je pravděpodobně největší problém… Jestli lidi svěří tu „moc“ správnému člověku. Věřím, že se tak stane, mám i svůj tip na kapitána, ale říkat ho nebudu. A k tomu, jak si napsal, že spoustu lidí si zavírá dveře tím, že hraje pouze squad rush… asi by bylo lepší kdyby si řekl, že my nemáme ty zkušenosti, ačkoliv to, že nás nevidíš hrát v soutěžích, neznamená že si ten conquest nezkoušíme… (Bohužel ho „pouze“ zkoušíme, protože je tu několik problémů, které sem zmiňoval už jinde.)

    • sordson napsal:

     Jasný, jasný, jenže zkoušet to, a hrát jenom conquest minimálně 1-2 matche témeř každej den proti nejlepším evropským týmům je rozdíl, hlavně ve zkušenostech. 🙁

    • OiMAO OiMAO napsal:

     S tim se nedá nesouhlasit, nicméně bych pořád ty hráče rovnou neodsuzoval. 🙂

Napsat komentář