Článek o vojenské technice z Battlefieldu 3 na Eurogameru

Na českém Eurogameru se včera objevil velmi zajímavý článek o vojenské technice z Battlefieldu 3. Článek se zaobírá konkrétně bitevním letounem Fairchild A-10 Thunderbolt II a tankem General Dynamics M1A2 Abrams. Pokud máte tedy zájem si jej přečíst a třeba i dozvědět se něco nového, přejděte na stránky českého Eurogameru.

Battlefield 3 obsahuje ucelenou nabídku rozmanitých bojových prostředků zcela v dobrém duchu své odbočky Bad Company, v níž ostatně patří řízení válečných strojů i v singlu mezi výborné kratochvíle. Využití těžké bojové techniky se ale ve trojce zaměřuje hlavně na multiplayer, jenž tak dostal k dobru více než dvacítku skutečných zbraní současnosti. Přitom mezi nimi najdeme kromě starých známých klasik, jako je např. stíhač F/A-18 Hornet nebo bitevní vrtulník AH-64 Apache, také několik velmi unikátních a třeba i méně profláklých strojů, které se tak trochu vymykají.

Možná je znáte, ale o mnohých třeba vůbec nevíte, že obsahují některá velmi nekonvenční řešení, nebo jsou to velmi neortodoxní stroje. A právě o dvou takovýchto skutečných bojových prostředcích, které naleznete nejen v Battlefieldu 3, jsou následující řádky, kdy se možná dozvíte z reálného vojenství zcela nové informace. Prvním na řadě je unikátní bitevní letoun přímé palebné podpory A-10 Thunderbolt II. 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

24 komentářů

Napsat komentář