Co to jsou a jaké nás čekají elitní třídy v Battlefieldu 1?

V Battlefieldu 1 se setkáme s takovou částečnou novinkou a tou jsou elitní třídy. Bude se jednat o speciální „povolání“, které bude možné najít různě po mapě a vybavit se jím. Hráči předchozích dílů již něco podobného znají a to jsou BattlePickupy. Akorát oproti BattlePickupům z předchozích dílů, kde hráči jenž jej sebral dali nějakou speciální zbraň, budou v Battlefieldu 1 měnit celý vzhled hráče a jeho výzbroj.

Jaké elitní třídy budou existovat?

První z nich je Flame Trooper či počeštěně „Plamenometčík„. Toho jsme již několikrát mohli zahlédnout v trailerech na Battlefield 1. Ten je vybaven nehořlavým oblekem a permanentně nasazenou plynovou maskou a je také docela pomalý. Díky použití plamenometu je užitečný spíše na bližší vzdálenosti a pro nepřátele je tak výhodné na něj útočit z dálky.

Druhý je Sentry neboli „Strážce„. Ten je tentokrát vybaven silným plátovým krunýřem a proto mu jen tak něco neublíží, toho jste si určitě všimli v posledním traileru z Gamescomu. Jeho rychlost pohybu je opět nižší, na čem má určitě zásluhu i vodou chlazený kulomet. Ten je proti pěchotě skutečně účinná zbraň a jak DICE pravidelně zmiňuje, toto povolání nemůže použít plynovou masku a tak je dobré toho také při boji s ním využít.

Jako poslední elitní třída je Tank Hunter, tedy „Lovec tanků„. Ten ke svému „lovu“ využívá velmi dlouho zbraň Mauser 1918 T-Gewehr (či někdy také Tankgewehr M1918). Tato zbraň je velmi účinná nejen na pěchotu, ale také na tanky a další techniku. Dle informací je potřeba aby hráč ležel, a zbraň mu tak nabídne přesnější a vyšší palebnou sílu. Díky ní bude moci ničit pásy vozidel či jejich kanóny apod.

Všechny elitní třídy budou dle dostupných informací přístupné i v nadcházející veřejné betaverzi Battlefieldu 1. Takže se máme rozhodně na co těšit, co říkáte?

Zdroj: Battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Jeden komentář

  • GiGaB@yt napsal:

    Uvědomuji si, že jsem zapomněl zmínit co to jsou ty BattlePickupy pro nováčky, takže tu je stručný popis:
    Jedná se o balíček/krabici na zemi, kterou může v daný okamžik použít jen jeden hráč a dokud neumře, nedojde k obnově BattlePickupu. A pokud mě paměť neklame, tak většinou byly umístěné u vlajky a k jejich případné obnově došlo po zabrání vlajky jednou nebo druhou bojovou stranou 😉

Napsat komentář