Co nám přináší nová verze BF3 serverů – R20?

Ještě než DICE vypustí ven velký BF3 patch pro PC, podívejme se, jaké novinky nám přináší nová verze serverů – R20. Změny jsou to rozhodně příjemné a řekl bych i žádané.

Nová funkce – Warm-Up a Pre-Round

Pokud bude na server menší počet hráčů, než který je potřeba na plné nastartování serveru, bude server v režimu Warm-Up. To znamená, že se můžete pohybovat, střílet, zabírat vlajky apod. Avšak skóre se Vám počítat nebude. Jakmile dojde k naplnění serveru na požadovaný počet hráčů, dojde k restartu serveru a přepnutí do režimu Pre-Round. V tomto režimu není možné se hýbat, střílet ani zabírat vlajky. Po skončení několika vteřinového odpočtu je možné začít normálně hrát. Pokud se počet hráčů na serveru sníží pod hodnotu minimálního počtu hráčů na plné rozjetí serveru, server se přepne do Warm-Up režimu.

Oprava příkazů: admin.say, admin.yell

Pomocí příkazu admin.say je nyní možné posílat zprávy jednotlivým hráčům nebo skupině hráčů. Příkazem admin.yell je nyní možné psát zprávy, které se zobrazí uprostřed obrazovky (stejně jako v BFBC2). Dá se nastavit i doba trvání a kterým hráčům se má tato zpráva zobrazit.

Mezi další úpravy patří například změna označení některých módů, hlavně pro mód Conquest Assault z balíčku Back to Karkand. Pokud Vás tyto změny zajímají podrobněji a nebo byste prostě rádi viděli dokumentaci k serverům R20, tak ji můžete stáhnout zde.

Zdroj: BF-Games

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

10 komentářů

Napsat komentář