Co přinesl patch pro PS3?


Včera se konečně hráči BF3 na PlayStation 3 dočkali jako první dlouho slibovaného a několikrát odloženého patche. Tento patch obsahuje zatím nejvíce oprav, úprav a vylepšení než patche před ním a hlavním cílem tohoto patche bylo zlepšení stability hry a její vybalancování. Update se vám stáhne automaticky po startu hry (má něco kolem 1GB). Kompletní a podrobný seznam změn najdete v jednom z našich předchozích článku. Jaké další změny patch přinesl?

Alternativní mapa Wake Island s pěti vlajkami.

Po obdržení konstruktivní kritiky od fanoušků se vývojáři rozhodli přidat variantu Wake Island s pěti vlajkami v módu Conquest Assault. Novinkou této varianty je spawn protiletecké techniky na bodu Beach. Díky tomu se z tohoto bodu stala taktická pozice nejen díky blízkosti k hlavní základně (a hlavně letiště).

Pokud si chcete tuto variantu zahrát, najdětě si server s touto mapou a módem Conquest assault. V detailech serveru bude položka “CQA Day 2”

Pronájem vlastního serveru pro PS3

Další novinkou, kterou patch přinesl, byla možnost pronájmu vlastního serveru pro PS3. V menu tak můžete najít položku “RENT A SERVER”

Díky vlastnictví serveru si můžete upravit svůj styl hraní jak chcete. Můžete si nastavit vše do detailu nebo si vybrat některou z přednastavených šablon a mít svůj server připravený za pár sekund.

Jaké chcete mít mapy v rotaci? Chcete mít k dispozici minimapu? Chcete kompletně vypnout ukazatele nebo si pohrát s tikety a respawny? Toto a mnoho dalšího si můžete nastavit na svém serveru, který si můžete pronajmout na 1, 7, 30 nebo 90 dní. U svého serveru si můžete upravit samozřejmě i jméno, popis nebo mu vytvořit logo.

Vývojáři vám chtěji dopřát robustní a stabilní zážitek, proto budou kapacitu serverů navyšovat příští týden. Do té doby bude počet serverů k dispozici omezen. Pokud si budete chtít pronajmout server a možnost bude zašedlá, znamená to, že byla naplněna maximální kapacita. Kapacita se ale bude navyšovat, takže pokud to zkusíte později, určitě se vám povede pronajmout si vlastní server

Cena za pronájem je $1.49 / $6.99 / $24.99 / $64.99 (za 1, 7, 30, nebo 90 dní).

Chcete mít náskok před ostatními?

Od včerejška si také můžete na PS3 zakoupit 10 „zkratek“. Pokud jste například nováčci, můžete této možnosti využít pro eliminaci náskoku veteránů. Nebo byste si rádi zalétali, ale chcete mít hned od začátku světlice a rakety

Těchto 10 „zkratek“ najdete v PlayStation Store i v obchodě přímo ve hře a najdete tu například:
Kit Shortcut Bundle: Okamžité odemčení všech předmětů unikátních pro jednotlivé herní třídy.
Vehicle Shortcut Bundle: Okamžité odemčení všech unlocků pro všechny vozidla.
The Ultimate Bundle: Okamžité odemčení všech unlocků dostupných ve všech ostatních balíčcích.

A na závěr

Nezapomeňte si znovu stáhnout Back to Karkand
Pokud hrajete Back To Karkand na PS3 a ještě jste si ho znovu nestáhli, tak to prosím udělejte. Nová revidovaná verze Back To Karkand, dostupná od 13.3. obsahuje mnoho oprav včetně opravy animace zbraní na mapách Back To Karkand. Díky této opravě je i zajištěna bezproblémová kompatibilita s budoucími DLC – Close Quarters a Armored Kill.

 zdroj: blogs.battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

24 komentářů

Napsat komentář