/Aktualizace/ Co vlastně zatím víme o novém DLC pro Battlefield 3?

Aktualizace: Německý web battlefield-inside.de už dříve přišel s informací, že uživatel Gamer_AR87 napsal na Twitter několik zajímavých zpráv, které jsou však již odstraněny. Obsahem těch zprávy bylo, že údajně viděl nové helikoptéry, které nás mají čekat v nadcházejícím DLC. Jednalo se konkrétně o bojové vrtulníky, které mohli přepravovat až 4 hráče

Původní zpráva: Všichni jistě netrpělivě čekáme na nové DLC pro Battlefield 3 a tak si pojďme shrnout co se zatím všechno ví nebo spíše tuší a spekuluje.

Na konci ledna se znovu objevili spekulace o DLC nazvaném „All American DLC„, které by nás mělo přesunout do velkých amerických měst jako New York City, Miami, New Jearsey a možná i San Francisco. Tato informace nebyla samozřejmě novinkou, protože již v listopadu o něčem podobném se začali vést spekulace.

Aby toho nebylo málo, tak se server MP1st začal skrze pár vět od ředitele EA domnívat, že na události od EA v New Yorku, která proběhla druhý týden v únoru, by se mělo právě nové DLC ohlásit. Bohužel nic takového se nestalo.

Během stejného týdne byl odvysílán náhradní díl pořadu Battlelive, kde jeho moderátoři sdělili informace od interního zdroje, jenž jim prozradil seznam zbraní, které by se mohli v novém DLC objevit. Jedná se konkrétně o tyto zbraně:

Dále jsem zjistil, že dřívější spekulace o Battlefieldu 2143 jako DLC jsou dost možná mylné a nic takového nás nečeká (že by možná samostatná hra?). Pokud by Vás zajímala druhá světová válka, případně válka ve Vietnamu, existuje zde nemalá šance, že něco takového pro BF3 uvidíme.

Ohledně ohlášení nového DLC se spekuluje, že by mohlo přijít první týden v březnu 2012 a vydání by tak tedy mohlo být naplánováno na začátek letních prázdnin.

Na závěr všem připomínám, že všechny tyto informace jsou spekulace a nejsou oficiálně potvrzené!

p style=“text-align: justify;“

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

71 komentářů

Napsat komentář