ConceptArt: Back to Karkand – Sharqi Peninsula/Wake Island

Dnes najít nějaké nové a zajímavé informace k Battlefieldu 3 není zrovna lehká záležitost. Naštěstí uživatelům na EA UK Fóru se to povedlo a vyšťourali jeden obrázek, tedy konkrétně fotografii s lidmi z DICE a pořadu PWNED od EA.

Díl tohoto pořadu, kde redakce PWNED navštívila DICE, bychom měli mít šanci vidět snad už 23.5. 2011. Tedy alespoň dle zpráv z Twitteru od moderátorky tohoto pořadu Sian Welby.

A teď zpět k tomu hlavnímu, tedy tomu, u čeho tito tři pánové stojí. Na pozadí můžeme vidět vrak nákladní lodi (vlevo nahoře), náhled na mapu Wake Island (vpravo nahoře), nám již známí obrázek mapy Strike at Karkand (vlevo dole) a nakonec i kousíček mapy Sharqi Peninsula (vpravo dole).

Niklas Fegraeus (vedoucí designér balíčku Back to Karkand) | David Spinnier (vedoucí designér pro Co-op v BF3 a tvůrce původní mapy Strike at Karkand z BF2) | Matt Cuttle (moderátor pořadu PWNED)

Osobně se těším, až epizoda tohoto pořadu (PWNED od EA UK) bude venku a všichni se na ni budeme moci podívat a zjistíme tak snad zase o trochu více ohledně Battlefieldu 3 😉

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

12 komentářů

Napsat komentář