Creontech LAN Party je za dveřmi

Ohledně akce Crentech LAN Party jsme napsali již pár článků (zde a zde) a nyní, když už je pomalu za dveřmi tu máme další informace. Takže se na ně podívejme.

Během celé akce budou v provozu speciální server pro turnaj, které budou zaheslované. Ale abyste se nenudili, bude přichystán i public server s Conquestem, na který budou mít členové této akce VIP slot a tak se tam vždy připojí.

Bude se hrát v 5-členných squadech na dedikovaném serveru umístěném v České Republice(!). Po celou dobu akce poběží zaheslované turnajové servery a public Conquest server, na kterém budou vip sloty pro hráče naší akce. Mimo turnaje se tak určitě nebude nikdo nudit.

Další a určitě velmi potěšující informace je, že turnaje se můžou zúčastnit i hráči, kteří v době konání akce nebudou mít vlastní Battlefield 3. Creontech ve spolupráci s EA Czech budou mít přichystáno 10 počítačů, kde bude Battlefield 3 nainstalován. Počítače nebudou však pro hráče vyhrazeny, budou sloužit jen k odehrání turnajů těm, co BF3 prostě nebudou mít.

Pro hraní turnaje je třeba hrát s originálním Battlefieldem 3. Pro všechny hráče jsme ve spolupráci s EA a našimi partnery připravili 10 PC, ne kterých bude předinstalován Battlefield 3, tak aby mohly hrát i dva týmy proti sobě. Tyto sestavy nebudou fungovat jako náhrada BYOC a žádný hráč si jej nebude moct nárokovat a žádnému hráči nebude sestava dedikovaná! Při plánování turnaje bude brán ohled na hráče, kteří nebudou mít svůj Battlefield 3 a budou hrát na těchto sestavách. Pokud to bude technicky možné, dovolíme se na sestavách přihlásit vlastním Origin accountem – podmínkou je vlastní Battlefield 3 licence, pak ale velmi doporučujeme BYOC.

 Dále byly zveřejněny i ceny pro výherce, které jsou rozhodně více než lákavé:

  1. místo: 5× EA hra dle vlastního výběru, 5× Battlefield 3 granát, 5× podložka SteelSeries
  2. místo: 5× Battlefield 3 tričko, 3× půlroční předplatné Maxim, 2× svítící čepice od Rare-Items
  3. místo: 5× podložka SteelSeries 

Takže máte-li zájem se zúčastnit, neváhejte se registrovat, protože je stále 40 míst volných. Akce se koná od 28. do 30.10. 2011 v Bílovci, asi 30km od Ostravy.

Zdroj: Creontech LAN Party

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

14 komentářů

Napsat komentář