Čtvrtá sezóna Battlefestu dorazila aj do Battlefieldu 4!

Přichází čas dalšího Battlefestu na počest naší „battlefieldovské“ komunity. Hráči Battlefieldu 4 se mohou těšit na celou řadu akcí.

V kalendáři se můžete podívat, co pro vás máme v rámci 4. sezóny Battlefestu přichystáno.

1. září (september) až 30. září (september)

BF4_Gold_BP

Rozdávání zlatých battlepacků #1: Na oslavu zahájení čtvrtého Battlefestu odměníme každého hráče Battlefieldu 4, jenž se přihlásí do Battlelogu v době od 1.9. 18:00 do 30.9. 18:00, jedním zlatým battlepackem.

BF4_Dog_Dogtag

Rozdávání psí známky s motivem psa: Svět Battlefieldu je bezohledný. Pověste si na krk bezplatnou psí známku pro Battlefield 4 s motivem psa, která vám bude automaticky přidána do inventáře.

1. září (september) až 7. září (september)

BF4_2xp

Týden double XP (Battlefield 4): Získejte nové úrovně dvojnásobnou rychlostí. Zahrajte si Battlefield 4 v období od 1.9. 18:00 do 7.9. 18:00 a získané zkušenosti se vám budou násobit dvěma.

2. září (september) až 30. září (september)

BF4_Community_mission

Komunitní mise: Po celý měsíc je pro hráče Battlefieldu 4 připraveno několik komunitních misí. Vaším úkolem bude zajímat vlajky, zneškodňovat nepřátele neortodoxním způsobem a rozjasňovat noční mapy – to vše za štědré herní odměny.

10. září (september)

BF4_game_with_devs

Hra s vývojáři: Battlefield 4: V rámci 4. sezóny Battlefestu si budete moct zahrát Battlefield 4 s vývojáři ze studia DICE. Nebo proti nim, to už záleží na vás. Zneškodněte jednoho z členů vývojářského týmu pomocí nože a získejte jeho psí známku. To by byl dobrý důvod k vychloubání, ne?

10. září (september)

BF4_Gold_BP

Rozdávání zlatých battlepacků #2: Co je lepší než zlatý battlepack? Zlatý battlepack zdarma na účet podniku. Přihlaste se do Battlelogu v době od 1.9. 18:00 do 30.9. 18:00 a je váš. Užijte si ho!

25. září (september) až 27. září (september)

BF4_2xp

Víkend double XP (Battlefield 4): Vytěžte z víkendu maximum a získejte dvojnásobné množství zkušeností (XP).

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář