Czech United Elite Team


Czech United Elite Team

CUET – Czech United Elite Team je herní klan pro hru Battlefield 3 pro PC platformu (především). Bereme i hráče z PS3 a XBOX, ale abych byl upřímný, poskytujeme jim pouze zázemí, ale nějak extra jim nic neposkytujeme. Tím se liší od PC hráčů… Máme vcelku hodně členů, ale existuje jen skupina hráčů, s kterými opravdu hrajeme, trénujeme a jsme celkově aktivní.

Jsme v celku nový klan, jsme tu od září 2011. I když se to zdá jako chvíle, máme už dost schopných členů, kteří nám už sestavili dva reprezentační týmy! Téměř pravidelně se účastníme squad rush turnajů na webu playzone.cz a když nalezneme turnaje i jinde, okamžitě je vyzkoušíme.

Všem členům poskytujeme jisté výhody, které by jako single hráči neměli. Na našem webu si můžou hlídat nejnovější informace o našem klanu, mohou sledovat náš platoon a číst na něm posty od členů, mohou se připojit na náš TS3 server a hrát v kolektivu bezva lidí, mohou se připojit na náš vlastní BF3 server umístěný v české republice a několik dalších věcí! Vítáme každého, kdo se chce stát členem našich řad a třeba se stane i jedním z našich specializovaných reprezentačních hráčů.

Jak už jsem říkal, téměř pravidelně se účastníme turnajů na playzone.cz, pořádáme tréninky na zlepšení teamové práce a i osobních schopností, a samozřejmě spolu hrajeme i jen tak pro zábavu! Pokud chcete vyzkoušet nový styl hrání a stát se členy bezva klanu, tak je CUET přímo pro Vás! Navštivte nás a přidejte se!

 

Kontakt:

Email: administration@cuet.eu

Web: cuet.eu

Skype: city-sojka

TS3 server: 31.31.74.184

TS3 server (reprezentace): ts.fakaheda.eu:6182

Official platoon: http://bit.ly/vmnX85

Representation platoon (pouze fandit): http://bit.ly/u1fDcb

BF3 server (16p): http://bit.ly/yQENYg

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Jeden komentář

Napsat komentář