Další informace o kooperačním mód; podpora LAN není vyloučena; další záběry Battlefieldu 3

Abychom tu neměli 3 rozdílné články, mám tu pro Vás takový obsáhlejší článek. Pojďme se tedy podívat co se dostalo na internet za dnešní den a co nám prozradil Karl Magnus Troedsson v rozhovoru pro GameStar.

Začněmě s informacemi od KM Troedssona. Mise v kooperačním módu nebudou mít žádnou příběhovou návaznost na kampaň jednoho hráče a ani mezi jednotlivými misemi v kooperační kampani. Abyste si mohli zahrát všechny mise bude sice potřeba je postupně (hierarchicky) projít, ale nebudou mít mezi sebou příběhovou návaznost. Každá mise bude mít svůj příběh (úkol), který bude potřeba dotáhnout do konce.

Dále se v kooperaci dočkáme mise s vozidly, kdy například bude jeden z hráčů ovládat helikoptéru, zatímco druhý bude střílet a označovat nepřátele.

Jako velmi zajímavou informaci považuji, že podpora LAN módu není úplně ztracena. DICE momentálně dokončuje čerstvě potvrzenou příkazovou růžici, ale také zvažuje podporu pro LAN. V den vydání hry tam s jistotou sice nebude, ale později se objevit může. Musí se akorát vyřešit technické a bezpečností problémy s tím spojené.

No a nakonec tu pro Vás mám 2 videa, která se objevila z Gamescomu. První je kamerový záznam kooperačního módu a ve druhém videu můžete vidět záznam CQ módu na mapě Caspian Border a také Battlefield 3 na iPadu.

Druhé video nejde vložit na stránku, je nutné přejít na původní stránku s videem – kliknutím na obrázek.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

17 komentářů

Napsat komentář