Další informace o nezapočítávání statistik a zítřejším patchi pro BF3!

Před několika hodinami se na oficiální Facebookové stránce pro Battlefield objevila zpráva, ve které je i osvětlen důvod proč se nezapočítávají hráčům statistiky. DICE na řešení samozřejmě pracuje a přišlo na to, že chybu pravděpodobně způsobuje hraní s FAMASem. Překlad původní zprávy:

Jsme si vědomi toho, že někteří hráči zažívají problém s jejich herními statistikami a zkušenostmi, které se jim následně neuznávají jak ve hře, tak na Battlelogu. Zatímco pracujeme na řešení tohoto problému, objevili jsme prozatím alespoň důvod co tento problém způsobuje.

Tento problém se týká pouze her, kde hráč používá zbraň FAMAS. V jakékoliv hře, kde je použit FAMAS, je šance, že hráčovi statistiky a zkušenosti nebudou po skončení kola uznány. Doporučujeme tedy hráčům dočasně nepoužívat FAMAS, abyste se vyhnuli těmto problémům.

Tato rada a problém jsou dočasné a očekáváme jeho vyřešení v co nejbližší době. Děkujeme Vám za trpělivost.

Jestli se tento problém skutečně týká pouze her, kde hráč použije FAMAS to osobně netuším. Doufejme ale, že se to brzy vyřeší!

Další zpráva, která se na stejné FB stránce objevila o pár hodin později, se týká nového patche pro Battlefield 3. Toho bychom se měli dočkat pravděpodobně během zítřka – pátku 1.6. 2012 (patch vyjde v pondělí 4.6. 2012). Podrobnosti o patchi přinese další díl „Inside DICE„, který vyjde dnes někdy k večeru.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

30 komentářů

Napsat komentář