Další informace o změnách pro zbraně a vybavení

Včera jsem Vás informovali o změnách ve vybalancování zbraní a jejich doplňků a dnes tu mám další informace ohledně těchto změn. Alan „Demize99“ Kertz rozhodně nelení a prozrazuje další informace o opravách/úpravách, které by mohl přinést únorový patch:

  •  „Zasekávání“ zbraní při použití režimu střelby dávkami sice nebude úplně opraveno, ale rozhodně bylo zlepšeno. Tato změna k lepšímu se převážně týká útočné pušky M16A a karabiny M4A1.
  • Další zbraní, která dostane zlepšení a jak říká Kertz „trochu lásky“, je puška G3A3.
  • Pokud jde o zhoršení vlastností foregripu, tak Kertz dodává, že se nejedná o globální změny, ale půjde o individuální změny u každé zbraně. Hlavně tedy u těch, kde foregrip kompletně redukoval záporné vlastnosti zbraně.
  • Poslední informace se týká dvojnožek, které budou také potřebovat určité zlepšení. Momentálně bylo, dle Kertze, jejich rozložení zrychleno a tak je zvědavý na reakce hráčů. Dále se ho někdo zeptal, zda-li přemýšlel o přiřazení funkce rozložení dvojnožky na nějakou klávesu/tlačítko a jediné co na to řekl, „Ano, jsem si tohoto požadavku vědom.“

Zdroj: MP1st

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

37 komentářů

Napsat komentář