Další turnaj 4vs4 Squad RUSH a 6vs6 Conquest

Po poměrně velkém zájmu o nedávný turnaj Squad RUSH se playzone.cz rozhodlo v pořádání turnajů pokračovat. Na tento víkend naplánovali další turnaje a to Squad RUSH 4vs4 a Infantry Conquest 6vs6. Pokud máte zájem, registrujte se na portále playzone, nezapomeňte si však pročíst pravidla, která se od posledního turnaje změnila.

Pro poměrně velký zájem hned u prvních online turnajů v Battlefield 3, jsme se samozřejmě rozhodli pokračovat v pořádání i nadále. Po sobotě i neděli máme o něco více zkušeností, proběhly menší změny pravidel (doporučujeme pro jistotu přečíst) a také jsme moudřejší ohledně správy serverů. Co nás tedy čeká tento víkend?

V sobotu od 18:00 se opět uskuteční turnaj ve 4vs4 Squad Rush, o něhož byl minulé dvojnásobný zájem oproti kapacitě, kterou jsme byli schopni pojmout. Také tentokrát je počet míst omezen na 16 a registrace startuje dnes v 18:00, takže se nezapomeňte brzy zapsat, ať na vás zbude místo!

V neděli se pak od 18:00 (pozor, posun o hodinu dříve, abychom také dříve končili) odehraje i Conquest turnaj, nyní ale s tou změnou, že bojovat se bude v 6vs6 Infantry only, abychom zjistili zájem o soutěže bez vozidel. Počet nutných hráčů by vám pak měl ulehčit skládání celků, což se minule ukázalo mírným problémem. Registrace rovněž bude zahájena v 18:00 ještě dnes.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Jeden komentář

Napsat komentář