Menší souhrn informací o novém Battlefieldu 1

Akce EA PLAY a E3 se blíží závratnou rychlostí a tak není divu, že se na povrch dostávají nové informace. Kromě uniklých „artwork“ Vám dnes přinášíme také nové informace, které pocházejí z rozhovoru v oficiálním Xbox magazínu. Na otázky tentokrát odpověděl hlavní producent hry Aleksander Grøndal“. Níže vám přinášíme krátký souhrn jeho odpovědí, tak se pohodlně usaďte, začínáme 🙂

  • Battlefield 1 bude obsahovat nové herní módy, které budou „doprovázeny“ těmi klasickými jako jsou např. Conquest. To znamená, že v základní hře kromě nových najdeme i  mix „starých“ herních módů, které budou vylepšeny o nové způsoby tak, aby ladily se zasazením do první světové války.
  • Ve hře se vyskytnou zatím největší ale zároveň i nejmenší mapy jaké kdy studio DICE udělalo.
  • Mapy budou variabilní, takže si hru vychutnají hráči, kteří zbožňují klasickou Battlefield válku se všemi bojovými prostředky, ale nezapomíná se ani na ty, kteří mají rádi boje na blízko.
  • V rozhovoru Aleksander Grøndal také zmínil, že DICE pracuje na vylepšení „podporování hry po vydání“, aby zajistili, že hra neupadne hned po uvedení na trh.
  • Podle slov Aleksandra Grøndaal by hra měla vypadat perfektně na všech platformách.
  • Destrukce postoupí na vyšší level, kdy budeme moci ničit betonové pilíře pomocí artilerii či dokonce devastovat pobřeží z bezpečí lodi.

Zdroj: Twitter #1Twitter #2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář