AKTUALIZACE 2 \Databáze BF Heroes byla kompromitována!

Známá hackerská skupina LulzSec dnes končí, ale přesto vypustila do světa balíček obsahující 550 000 uživatelských dat z databáze Battlefield Heroes Beta. Pokud používáte na Battlefield Heroes stránce heslo, které máte i jinde, doporučuji ho okamžitě změnit. Já si své heslo pro EA účet pro jistotu změnil i přesto, že jsem sebe v databázi ukradených dat nenašel.

Oficiální Battlefield Heroes stránka je momentálně vypnuta a probíhá vyšetřování, které účty byly zcizeny a také následné informování hráčů, jež se toto zcizení bude týkat.

Zdroj: Planet Battlefield, rockpapershotgun.com

AKTUALIZACE: Pokud se chcete podívat zda je Vaše herní postava v seznamu uniklých jmen s hesly, mám tu pro Vás soubor ve kterém jsou jen jména bez hesel. A pokud se najdete a nebo jen z důvodu opatrnosti, si chcete změnit heslo k EA účtu, tak to můžete učinit na stránkách EA https://profile.ea.com/login.do.

AKTUALIZACE 2: Pokud nechcete nic stahovat, koukněte sem: http://ta-it.de/. Zadáte jméno svého vojáka z BF Heroes a zjistíte tak zda jste na seznamu výpisem hlášky „Your name is on the list. / Vaše jméno je na seznamu.“ a nebo „Your name is not on the list. / Vaše jméno není na seznamu.“ Pokud tam Vaše jméno je, změňte si pro jistotu heslo, viz. odkaz v první aktualizaci.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

76 komentářů

Napsat komentář