Datum vydání pro DLC Close Quarters a Battlefield Premium

Už delší dobu zde od nás máte různé spekulace a neoficiální informace ohledně data vydání DLC Close Quarters a nové služby Battlefield Premium. Nyní zde máme oficiální informace, které unikly skrze článek na oficiálním blogu pro PlayStation. Samozřejmě informace byly po chvíli odstraněny, avšak nebylo to dostatečně rychle (obrázek s důkazem).

Ilustrační obrázek (nejedná se o oficiální obal).

Datum vydání pro Battlefield Premium je stanoveno na 4.6. 2012. Bude se jednat o jednorázový poplatek ve výši £39.99/€49.99/AU$79.95 ~ 1282 Kč. Pokud si chcete zakoupit krabicovou verzi, tedy kód k aktivaci a nechcete/nemůžete platit kreditní kartou, můžete Battlefield Premium zakoupit na Xzone.cz za cenu 1099 Kč (datum vydání krabicové verze BFP bude pravděpodobně později a to okolo 20.6. 2012).

Datum vydání DLC Close Quarters je stanoveno na 4.6. 2012. Kdo přesně jej bude mít v tento den dostupné zatím není úplně jisté. Zakoupit jej můžete v krabicové verzi (pouze kód ke stažení) na Xzone.cz za 399 Kč.

Oficiální premiéra pro vydání těchto informací je naplánována za pár dnů na konferenci EA na výstavě E3 2012. Živý přenos můžete s námi sledovat na naší speciální stránce.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

18 komentářů

Napsat komentář