DICE hledá dalšího komunitního manažera

Scott, z komunitní stránky Planet Battlefield si povšiml, že na oficiálních stránkách DICE, kde nabízí práci, je nyní i nová pracovní pozice – komunitní manažer. Byl by to tedy druhý komunitní manažer v DICE, jelikož prvním a velmi aktivním je Daniel „zh1nt0“ Matros.

Smlouva je sice jen na 6 měsíců, ale takto začínal i zh1nt0. Jeho prací je komunikovat skrze všechny možné kanály (jako Twitter, fóra, fan stránky apod.), sbírání požadavků hráčů, přidávání obsahu na oficiální stránku pro Battlefield, organizování různých soutěží, komunikace s partnery EA a další.

Pro nás všechny je asi nejzajímavější až část „Ostatní povinnost“, v nich totiž stojí:

  • Monitorování aktuálních módů, komunikace s tvůrci módů a hledání módů vhodných pro oficiální podporu na ranked serverech.
  • Soutěže v tvorbě map.
  • Zodpovídání otázek klanů/modovacích týmů/médií a tisku.
  • Udržování seznamu komunitních přání pro možné budoucí aktualizace her.
  • Zvládání komunikace a procesů pro zpětnou odezvu z veřejných beta testů.

Toto nám dává najevo, že by se v budoucnu mohli objevit Mod Tools, ale je to stále v rozporu s tvrzeními od DICE, ve kterých nám stále vnucují, že je těžké je vytvořit a že by vlastně nebyly pořádně k užitku.

Například i v nejnovějším rozhovoru na serveru Gameplanet, Patrick Bach řekl, že „modování je vlastně na úpadku“. A důvodem k tomuto tvrzení bylo, že když jsou dnešní hry komplikovanější, je komplikovanější v nich tvořit i módy. Začínám být tedy upřímně zmaten jak to s těmi Mod Tools je, ale jak to tak už bývá, nakonec to s nimi skončí špatně a žádné stejně nebudou. Takže bude asi lepší nedělat si raději žádné naděje.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

2 komentáře

Napsat komentář