DICE informuje o povoláních, Battlelogu a herních módech

Podívejme se tedy ještě jednou co nám o povoláních, Battlelogu a herních módech poví oficiálně DICE. Informace to jsou již známé a byly vyřčeny na E3, ale tak opakování je matka moudrosti, že? 🙂

Povolání Assault:

Bude mít lékárničku a možnost oživovat padlé spoluhráče za pomoci defibrilátoru.

Povolání Support:

Může doplňovat munici a zároveň používat lehké kulomety k probojování se hordou nepřátel. LMG (lehký kulomet) je vybaveno rozkladatelnou dvojnožkou, kterou můžete při lehnutí si na zem rozložit a získat tak vyšší přesnost střelby. A když už budete ležet, můžete pokropit nepřítele podpůrnou palbou (suppresive fire) a získat tak za to další body.

Povolání Engineer:

Je vybaven samopalem, na který lze přidělat svítilnu. Ta může být použita jak k osvětlení prostorů, tak oslepení nepřítel a to vše díky schopnostem enginu Frostbite 2. Toto bude převážně užitečné v mapě Operation Métro, kde máte přímé směry boje a tmavé oblasti. Zároveň bude mít toto povolání na opravy svářečku a RPG na ničení nepřátelských vozidel.

Povolání Recon:

Je vybaven polo-automatickou odstřelovací puškou a samozřejmě účinnými výbušninami C4.

Systém Battlelog:

Už nikdy nebudete muset jít do boje sami a to díky nové službě zvané Battlelog. Hráči mohou vytvářet vlastní jednotky, komunikovat s ostatními hráči, porovnávat výkony v multiplayeru a to jak s přáteli tak nepřáteli. Battlelog je zdarma na všech platformách.

Herní módy:

Prozatím oznámené herní módy jsou Conquest, Rush a pro sérii BF nový mód, Team Death Match.

Zdroj: Battlefield Blog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

12 komentářů

Napsat komentář