DICE popisuje nové herní módy CQ Domination a Gun Master

Niklas Fegreaus, herní designér z DICE, se v tomto krátkém videu rozpovídá o nových herních módech Conquest Domination a Gun Master, které přináší DLC Close Quarters. Překlad videa pro titulky provedl Doom a časování jsem spáchal já 😉

České titulky v jednotlivých videích, ať už na Youtube nebo přímo u nás na webu, aktivujete skrze červené tlačítko CC v přehrávači.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

16 komentářů

 • Alyxxik napsal:

  HA! KOUKEJTE NA SPODNÍ ČÁST VIDEA! TO MUSÍ BÝT BATTLERECORDER!! BASTARTI!!Caps 🙂

 • zzz1919 napsal:

  Ten gun master odkopirovali od CS 1.6 – Gungame LOOOL 😀 😀

 • Overlord napsal:

  Gunmaster kopírka z CoD.. CQ domination koukal jsem na to na youtube týpek co tam dává videa z PS3 a je to trapas jede se A B C B C A C A B A B C a furt jak kretén běhal tam jak králík zabral A za 30s zabral C a za 15vteřin šel směrem na zabrané A… je to prostě TDM s vlajkama nechápu 😀

  • N!ghtmare napsal:

   @Overlord: 1. Gunmaster určitě nění z COD (Ten mod byl v CS 1.6 už v době, kdy si COD o něčem takovém mohlo jen zdát. Je to zkrátka mod jako každý jiný, proslavený už spousty let, a tak není divu, že se prodral i do BF.)

   2. A co sis myslel že bude CQ na miniaturní mapě? Že budeš mezi vlajkama přejíždět 5 minut vlakem? Právě, že je to přesně to, co říkáš – TDM s vlajkama a o tom to je. Prostě tomu TDM přidali nějaký větší smysl, aby hráči neběhali splašeně po mapě a jen bezhlavě stříleli po tom, co se hýbe, ale také měli nějaký cíl.

   Vůbec nechápu co proti těm DLC máte. Kdyby vás je někdo nutil kupovat tak ano, protestujte, ale nikdo vás nenutí. Pokud vím, tak Dice ještě před vydáním BF oznámilo, že se bude snažit nabídnout ve hře od každého něco, aby potěšili všechny – z čehož se dalo usuzovat, že jeden DLC bude spíše pro milovníky pěchotních fightů (což je přesně CQ) a jiný zase převážně pro vozidla (AK). Namísto toho to vypadá, že spíše než všechny potěšili, tak všechny nasrali. Nechápu to. Jestli vás baví jen něco, tak hrajte jen to co vás baví, a to co vás nebaví, prostě ignorujte. (Já to tak třeba dělám s Conquest Assaultama, což jsou podle mého pěkné shity, ale nikomu to necpu.) A pokud vás nebaví nic, tak to nehrajte vůbec.

   Pravdou jest, že Dice si pověst solidne zamrdali. (Jsem přesvědčen, že za tím stojí vyjebané a pekelně zadlužené EA, takže se snažím neházet vinu na Dice. Oni za to nemůžou, že EA neumí hospodařit a prostě musí dělat, jak EA píská, protože ti se topí v dluzích a vyhrabat je můžou snad jen vysoké zisky z her = Rychlejší produkce, takže nižší kvalita), ale kvůli tomu přece hned nemusíme odsuzovat vše, co pro nás vytvořili a ještě tvoří. Kvůli EA a jejich „hnaní“ se za datem vydání staví Dice na špatných základech hry (bugy, nedodělávky) a může se už jen snažit nás potěšit něčím novým. Dejme jim tu šanci!

   • ToMOiLToM_CzEcH napsal:

    @N!ghtmare: Si to dobře vystihl.Na 100% souhlasím. 😀

   • Overlord napsal:

    @N!ghtmare: Souhlasit samozřejmě nemohu, kromě toho odstavce o EA, tam jen z části. DICE v tom není nevinně EA píská oni skákají, ale tady si sáhnou (na hodně peněz), rychlá produkce – nízká kvalita => doufám, že se jim to vymstí.
    A jaký smysl má běhat po mapě jak dement a vracet se každých 15vteřin na místo, kde si zabíral vlajku? Je to prostě TDM, akorát tam přidali vlajky a jelikož je to nové DLC je tu „nový mód“, je to jen další marketing, nazvat 2 z 90% stejné módy jiným názvem. Mód úplně mění taktiku hry, rozdíl je ten, že v tom CQ domination nemáš main base, pravděpodobně ani spawn jak v TDM, ale to je stejně fuk, protože se můžeš spawnovat na celý svůj squad (pro lamy ideální) 🙂 ach ach, kde jsou ty časy, kde to šlo jen na SL a jeho funkce měla význam 🙂

  • Uniqcz napsal:

   @Overlord: gunmaster> gungame cs1.6 css, a hadejte proc ? protože hlavní vyvojař dlc je hrač css a hraval i 1,6, což bylo už několikrát řečeno . Osobně mi to nevadí , prostě z cs vzaly ty nejlepší věci a snaží se je prodat. Gungame bylo vždy skvěle hlavně svou rychlosti a zabavností , jistě si najde své hráče. A komu se to nelíbí at to nekupuje.

 • cz_JAMAL_sk napsal:

  Tak GUN MASTER je paráda! (v MW3 je to GUN GAME) Naozaj zábavné. Že šupa!!!

 • SITMIRDA SITMIRDA napsal:

  Tohle fakt nepochopím. Hlavně když je pořád na co držkovat. Skuste třeba Minecraft a dejte už pokoj, kdo má pořád číst to Vaše nekonečné bulení.

 • vincik napsal:

  trochu sem doufal ze v DICE daji hlavy dohromady a pripravy alespon jeden poradny mod ktery by se vedle conquestu a rushe mohl do budoucna soucasti serie. ze tam hodi conquest a zmeni dobu obsazeni z 10 na 5 sekund a delaji z toho novy mod to sem necekal. gungame je fajn ale to je jen takova kravinka co brzo omrzi. budou jeste oznameny nake mody nebo toto je vse?

Napsat komentář