DICE potvrdilo, že Francouzských sil se v mutliplayeru BF1 dočkáme až v rámci DLC

Po nedávném představení multiplayeru Battlefieldu 1 začali hráči řešit, jakých herních frakcí se dočkáme v multiplayeru Battlefieldu 1. DICE na svém Twitter účtu potvrdilo, že v multiplayeru Battlefieldu 1 můžeme očekávat následující bojové frakce:

  • Britské vojsko
  • Německé vojsko
  • Rakousko-Uherské vojsko
  • Italské vojsko
  • Osmanské (Turecké) vojsko
  • Americké vojsko

Avšak v 1. světové válce bojovalo dále například také Francouzské vojsko. S ním se dokonce setkáme v rámci kampaně pro jednoho hráče, ale v multiplayeru ne? Ale ano setkáme, avšak v rámci budoucího DLC. Potvrdil to Julien Wera z DICE pro francouzkou divizi portálu IGN:

„Abychom skutečně učinili zadost Francouzské armádě v multiplayeru a abychom představili bojovou stranu, na kterou nejsme zvyklí, rozhodli jsme se jí věnovat jedno celé prémiové rozšíření (DLC), kterému se dostane speciální péče a vyjde po vydání hry.“

Slovní spojení „prémiové rozšíření“ by mohlo naznačovat existenci Battlefield 1 Premium, ale to zatím není jisté a dřívější spekulace tvrdí, že tato služba tentokrát nebude pro Battlefield 1 dostupná. V každém případě známe oficiální frakce dostupné v den vydání Battlefieldu 1 (Battlefield 1 vychází 21. října pro platformy PC, Xbox One a PlayStation 4) a také jedno z DLC, které můžeme pro tuto hru očekávat. Otázka tak zůstává, kam zmizelo Ruské vojsko?

Zdroj: PCGamer, Twitter

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

4 komentáře

Napsat komentář