DICE potvrzuje zabudovanou správu čet pro BF3

Spoustu hráčů nadává na nynější systém čet, který je v Battlefieldu 3 Bětě. Abyste byli spolu v jedné četě, musíte být nejdříve v tzv. partě na Battlelogu (Com Center/Create Party) a po připojení celé party na server už musíte jen doufat, že Vás to dá do stejné čety. DICE ví, že je to v Betě nefunkční a v plné verzi to mají opravit.

Avšak to by bylo pro většinu hráčů, včetně mě, velmi nedostačující. Většina hráčů přeci chce mít možnost během hry si prohlídnout aktuální čety a následně mít možnost do jedné z nich se připojit – tak jak to bylo například v BF2, BF2142 a BFBC2. V Battlefield 3 Betě totiž můžete během hraní z čety jen odejít a nechat systém, aby Vám sám automaticky našel jinou četu – nemůžete si čety vybírat.

Barrie ‚Bazajaytee‘ Tingle z DICE na Battlelog fóru napsal, že v plné verzi Battlefieldu 3 bude tento systém čet vylepšen a budeme mít možnost vytvářet soukromé čety, prohlížet a připojovat se do čet sami a to vše přímo ve hře, ne skrze Battlelog.

Myslím, že toto je zpráva ve kterou všichni opravdu doufali. Osobně nechápu důvod, proč tento systém čet, který má být v plné verzi hry, není už i v betaverzi.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

21 komentářů

Napsat komentář