DICE říká, „Připravte se na multiplayer“

Na Battlelogu dnes přibyl nový článek, podle kterého se máme připravit na multiplayer Battlefieldu 4. Vše to totiž odstartuje na veletrhu E3 konferencí společností Electronic Arts. Na ní se totiž bude živě hrát multiplayer Battlefieldu 4 a my tak uvidíme vše hned z první ruky.

Tato konference bude samozřejmě živě steamována a my tu pro to máme nachystanou speciální stránku, kde ji můžete s námi sledovat a také můžete diskutovat s ostatními diváky pomoci IRC Chatu. Start konference je 10.6. 2013 ve 22:00.

bf4-e3

Avšak aby toho nebylo málo, DICE dále oznámilo, že bude pokračovat v živém streamování i následující tři dny (11.6. – 13.6. 2013). Během této doby uvidíme další záběry z multiplayeru Battlefieldu 4 a různé rozhovory jak s vývojáři z DICE, tak také s komunitou. Ony multiplayerové záběry budou pravděpodobně pocházet od návštěvníků E3, kteří budou mít možnost si multiplayer Battlefieldu 4 vyzkoušet na vlastní kůži. Tento 3-denní stream bude umístěn na našem webu v pravém sloupci (s možností zvětšení), abyste jej vždy jednoduše našli.

Tak co, těšíte se? Redakce našeho webu rozhodně ano!

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

21 komentářů

Napsat komentář