DICE si všímá drobností a opravuje je :-)

Na EA UK Fóru si uživatel MESHAL86 postěžoval, že arabské nápisy ve videích z Battlefieldu 3 jsou buďto úplně špatně, nebo jsou obráceně (my píšeme zleva-doprava a oni zprava-doleva 🙂 ) a tak samozřejmě nedávají smysl.

Jednalo se hlavně o arabský nápis „HOTEL“, který byl psán pozpátku a tak nedával samozřejmě žádný smysl. V DICE si tohoto tématu na fóru všimli a v dalších videích je vidět tento nápis již opravený. Je fajn vědět, že DICE se snaží opravit i takovéto drobnosti, kterých by si valná většina z nás ani nevšimla.

Říkáte si proč neopravili třeba i to počitadlo nábojů? Osobně si myslím, že je to z důvodu demoverze, ze které to nahrávají. Aby to spravili, tak by bylo možná potřeba přespat velké množství kódu, což už by bylo asi zbytečné, ale opravit textury které použijí i ve finální hře už zase zbytečnost není. Jestli to tak opravdu je, to ale vážně netuším.

Pokud by Vás zajímali další chyby v arabském textu zavítejte sem, a pokud by Vás zajímali další objevené chyby (nebo změny) ve videích, koukněte sem.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

6 komentářů

Napsat komentář