DICE vysvetľuje jak je to nyní s Battlefield sérií

Včera byl vydán článek, kde DICE vysvětluje jak to je nyní se sérií Battlefield. Jde o zajímavý článek, který si můžete přečíst níže.:)

Pravděpodobně již mnozí z Vás slyšeli o dalším titulu z Battlefield série, „Battlefield Hardline“. Tým Visceral Studio dělá úžasnou práci tím, že přináší zcela nový koncept, avšak zůstává věrný „pilířem“ Battlefield hratelnosti. Pracoval jsem z herním manažerem (GM) Visceral studia Steve Papoutsis a jeho týmem několik let na konceptu „policisté VS. zločinci a myslíme si, že ji budete milovat! Odvážili jsme se vyzkoušet nové nastavení a zážitky v Battlefieldu a vidět to rýsovat se je jako dlouhodobý sen, který se stává skutečností. 

To znamená, že si chceme být jisti, že jste všichni pochopili, že zavedení Battlefieldu: Hardline, v žádném případě neznamená, že jsme skončili s prací na Battlefieldu 4. Nic nemůže být dále od pravdy. Visceral tým vede vývoj Hardline, zatímco tým DICE pracuje na Battlefieldu 4. Zavázali jsme se, že Vám přineseme ty nejlepší zážitky z Battlefieldu 4 jaké je možné.

Dovolte mi, abych Vám řekl jak budeme nadále zlepšovat zážitky z hraní Battlefieldu 4.

Pokračování podpory:  Existují specializované týmy ve Stockholmu, Uppsale a Los Angels, které i nadále řeší případné problémy, které mohou nastat.Ale mnohem důležitější je pracování na přídavcích do hry.

Netcode patch:  Pracujeme na velké aktualizací pro netcode v Battlefieldu 4.

Comunity Test Environment (CTE):  Spustili jsme a zároveň plánujeme rozšířit Comunity Test Environment. Můžete vidět „CTE“ jako naše laboratoř, kde pracujeme v testování nových přídavků, vylepšení atd. předtím než je vypustíme do normálního Battlefieldu 4. Snažíme se rozšířit „CTE“ program, aby si nové přídavky do hry mohli vyzkoušet více hráči.

Další vlastnosti:  Funkce, které jsme již vydali jako např. Squad Join (Připojení do družstva), Rent-A-Server (najímat serveru) a loadout Presets (Nastavení Loadoutu) byly přímo žádané od Vás, komunity. Tento trend bude pokračovat.

Hry, které jsme vytvořili jsou služby. Zaměřujeme se na péči o hru hned na začátku, poskytujeme nový obsah pro ty, kteří si to přejí a vždy tvrdě pracujeme abychom zvýšili kvalitu hry. Budeme nadále tvrdě pracovat a investovat do oblastí, kde jste nám řekli, že vidíte příležitosti pro zlepšení a nové funkce. Ano jsme velmi rádi, že partner Visceral se podílí na vývoji Battlefieldu Hardline, avšak probíhající práce a zdokonalení BF4 zůstává nejvyšší prioritou.

S pozdravem

Karl Magnus Troedsson, DICE, viceprezident a skupina GM

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

15 komentářů

Napsat komentář