Dnes začíná nová sezóna Battlefestu Revolution

Battlefield 1 Revolution edice, není jediná revoluce, která zastihla Battlefield. Změnou si totiž prošel i Battlefest, který nám přinese kopu misí, akcií, bonusů a dalších skvělých věcí. Všechno to startuje už dnes a proto se pojďme podívat na to co nás čeká a nemine. 🙂

Vyzkoušejte si DLC They Shall Not Pass & In the Name of the Tsar zdarma

Během celého Battlefestu (19.-30.9) si mohou všichni majitelé základní hry Battlefieldu 1 vyzkoušet na zkušební dobu první (They Shall Not Pass) a druhé DLC In the Name of the Tsar kompletně zdarma. To znamená, že pokud se Vám nepodaří vyhrát tento rozšiřující balíček v naší soutěži (pro více info klikni ZDE), nemusíte vůbec truchlit. DLC si budete moci vyzkoušet do 30. září/septembra a následně zakoupit za necelých 15 € (Origin).

Nové PTFO mise

Battlefest nám přinese 4 nové mise, které nám odemknou kromě nových Battlepacků i 4 nové kamufláže. Více informací přineseme již brzy. 🙂 

Odměna ve formě Scraps 

Za každý jeden den, který se přihlásíte do Battlefieldu 1 získáte odměnu v podobě 100 bonusových Scraps. Tyto body můžete využít na nákup nových Battlepacků, části pro zbraně na blízko a dalších věcí. Akce je aktivní od 19. září/septembra do 30. září/septembra.

4 různé revize Battlepacků

Nebyl by to pořádný Battlefest pokud by nám nepřinesl nové revize Battlepacků. Každá jedna z nich se totiž bude věnovat jedné herní třídě a tak se máte na co těšit. Více informací již brzy.. 

Víkendy plné Double XP 

Double XP akce vždy potěší kopec hráčů, no co takto Double XP napříč celou sérií Battlefield? Přesně tak! Během víkendů si budete moci vychutnat dvojnásobný počet bodů ve všech Battlefield dílech Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline a Battlefield 1. Více informací přineseme už tento víkend.

Battlefield 1 kompletně zdarma pro Xbox hráče

Pokud vlastníte Xbox One a jste majitelem Xbox Live Gold účtu máte se na co těšit. V období od 22.-24. září/septembra si budete moci vyzkoušet Battlefield 1 zdarma. Více informací přineseme také brzy.

Zdroj: batttlefield.com, Twitter

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , , , , , ,

Jeden komentář

  • RomanZ-CZ RomanZ-CZ napsal:

    2xp jsou fajn jak splnis 120lvl a pak do dalsiho dlc nic nedostanes je to trochu demotivujici 😀 takze psychologie hrace jim nic nerika odmena za usili je nutna pak vse musi nabizet zdarma a hracum co si to koupili na zacatku za plnou cenu je to celkem nefer ale na to se taky nehraje 😀 ale ani se divim co provedli po vydani dlc se servery je jasne ze to musi byt pomalu gratis je otazka jestli to neodradi jeste vice hracu 😀

Napsat komentář