Do Battlefieldu Hardline přichází zdarma soutěžní hraní

Vedle lednového vydání rozšíření Battlefield Hardline: Getaway dojde také k aktualizaci základní hry o nové zbraně, nášivky a především zcela nový způsob soutěžního hraní. Myslíte, že máte na to, postavit se nejlepším členům komunity Battlefieldu Hardline? V tom případě se vám naskytne příležitost, abyste to dokázali.

BFHL_DLC3_Getaway_Screenshots_Action_06_Crosshair_Competitive

Systém soutěžního hraní nabízí možnost soupeřit s ostatními v rámci pětičlenných týmů na základě podobné úrovně dovedností. Samozřejmostí jsou pravidelné nové sezóny, žebříčky a vyhlašování vítězů. Soutěžní hraní se ponese ve znamení dvou- až třítýdenních sezón, přičemž každá z nich nabídne jinou tematickou mapu/režim z dílny studia Visceral. Můžete hrát buď sólo, nebo s družstvem (pouze konzole), a soupeř vám bude vybrán na základě vašich dovedností. Povedete-li si dobře, vaše hodnocení poletí vzhůru. V opačném případě… no, půjde dolů.

Vaše hodnocení úrovně dovedností je přepočítáno po každé hře a pohybuje se v rozmezí od obyčejného kadeta po elitního zlatého kapitána. Časem se spolu střetnou ti nejlepší s nejlepšími o nejvyšší příčku na žebříčku aktuální sezóny. Po skončení sezóny získá pět nejlepších hráčů exkluzivní vylepšení pro svou kill card a ten úplně nejlepší si vyslouží nehynoucí slávu a uznání ostatních.

BFHL_DLC3_Getaway_Screenshots_Action_07_Rescue_Competitive

V rámci soutěžního hraní existují dvě ligy – standardní (pro všechny hráče) a prémiová. Členové programu Battlefield Hardline Premium* získají přístup do prémiové ligy, která nabídne mapy a režimy ze základní hry, stejně jako všechny mapy z aktuálně dostupných rozšíření pro BFH. Je možné vyhrát v obou ligách? Rozhodně! Samozřejmě za předpokladu, že na to máte.

Doufáme, že se vám soutěžní hraní zalíbí, a těšíme se na bojišti na všechny ty nové štábní rotmistry a elitní šerify!

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář