Druhá Beta + datum vydání Battlefieldu Hardline

Před pár dny YouTube uživatel „Westie“ vydal video, ve kterém se dozvídáme nové informace a Battlefieldu Hardline. Takže pojďme si to pomalu rozebrat.;)

První informace se týká druhé Bety pro Battlefield Hardline . Ta by se měla konat 15. ledna / ledna . Měla by být dostupná na platformy PS4, Xbox One a PC . Tato Beta by měla obsahovat všechna vylepšení, které si komunita žádala. (Viz. “ Seznam věcí od komunity „).

Druhá informace se týká zase vydání již samotného Battlefieldu Hardline. Ten by měl by měl nastat měsíc po vydání druhé Bety čili někdy začátkem měsíce únor / únor  čímž by se potvrdilo vydání v prvním čtvrtletí 2015. Přesnější datum však zatím není znám.

Třetí informace se týká hlavně hráčů, kteří hrají na starších konzolích (Xbox 360, Playstation 3). Podle zprávy ve videu pracuje na novém Battlefieldu Hardline jiný tým než Visceral a DICE. To znamená, že na hře pracuje ještě třetí studio, které má na starosti hru na staré konzole. Ano zní to zajímavě,avšak není to potvrzeno.

Poslední informace ve videu se týká úpravy zbraní. Tu si můžete prohlédnout v předešlém článku .

Pokud Vás Battlefield Hardline zaujal a chcete si ho předobjednat, tak můžete tak učinit přes Xzone, kde vyjde levněji než byste ho kupovali přes Origin.;)

Video, ve kterém to uživatel „Westie“ všechno vzpomíná.

Zdroj: YouTube

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář