Důležité informace ohledně Gamescomu

Naši kolegové ze stránky Planet Battlefield sepsali informace ohledně Gamescomu a tak se na to vše podívejme. Už 16.8. 2011, tedy 1 den před zahájením Gamescomu pro novináře, bude probíhat tisková konference EA, na které se snad objeví i nové informace o Battlefieldu 3.

Tisková konference se tedy koná 16.8. 2011 v 16:00 a doufejme, že dostaneme i nějaký živý přenos. Pokud o nějakém budeme vědět, samozřejmě se to hned dozvíte. Plánujeme zřídit speciální stránku s živým přenosem a IRC Chatem pro rychlou komunikaci mezi českými diváky – tak jako tomu bylo u E3 a EA Summer Showcase.

Dále server Somua získal PDF soubor, ve kterém je přehled rozestavení jednotlivých herních budek (obrázek výše) a také plán, kdy bude která hra na hlavním stage. Podle tohoto rozpisu jsou plánovány 2 patnáctiminutové prezentace pro Battlefield 318.8. 2011 v 11:30 a 19.8. 2011 v 15:30 

Nakonec tu mám pro Vás ještě živý přenos z Gamescomu, kde momentálně můžete vidět stavbu jednotlivých herních budek. Občas se tam ukáže i Battlefield 3 budka, tu zachytili kolegové z PBF (obrázky níže).

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

7 komentářů

Napsat komentář