EA DICE plánují určitá opatření, aby nedošlo k rozdělení herní komunity

Existence rozšiřujících balíčků u většiny her znamená, že se komunita začne dělit. Toto platí u Battlefield série možná více než jinde a EA DICE si toho jsou vědomi. Proto mají určité plány a chystají podniknout zatím blíže nespecifikovaná „opatření“, která mají tomuto dělení zabránit či jej alespoň zmenšit.

bf1_EA_DICE_community

Za jedno z prvních opatření můžeme teoreticky považovat možnost sledovat jako divák mapy z DLC, i když jej nevlastníte. Takže pokud nemáte možnost hrát They Shall Not Pass DLC, máte alespoň možnost hru na mapách z tohoto DLC sledovat skrze režim diváka. Avšak pozor, toto bude možné až po řádném vydání DLC – předběžný přístup skrze předplatné Battlefield 1 Premium Pass toto neumožňuje. Jinak řečeno, nemáte-li They Shall Not Pass DLC a rádi byste si mapy z tohoto DLC prohlédly skrze režim diváka, budete tak moci učinit od 28.3.2017.

Někteří hráči z komunity například navrhují, že by šlo hrát mapy z DLC na střídačku. Tedy tak, že by se každý týden zpřístupnilo všem hráčům jiné DLC. Ti co by jej měli koupené by mohli mapy z těchto DLC hrát kdykoliv a ostatní jen ve zvolený týden. Nám v redakci se tento nápad líbí a myslíme si, že by dokázal alespoň na daný týden, oživit mapy z určitého DLC.

Co si o tomto problému myslíte vy? 🙂

Zdroj: Twitter #1, #2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

17 komentářů

Napsat komentář