Easter Egg: Megalodon v Battlefieldu 1? Ano!

A je to tady! I nejnovější díl Battlefieldu 1 se dočkal pořádného Easter Eggu. O co se jedná?

Samotné DICE, no hlavně Battlefield komunita je známá tím, že miluje Easter Eggy, které nás provázejí již od počátku Battlefield série. A čím je Easter Egg větší, tím je to zábavnější (ano, v tomto případě na velikosti záleží 😀 ). Výjimkou nezůstal ani poslední díl Battlefield 1, ve kterém se hráčům z Battlefield Easter Egg Community podařilo objevit Megalodona na DLC mapě Fort de Vaux.

To, že se Megalodon nachází v Battlefield sérií není nic překvapivé (pro více informací klikněte ZDE), ovšem to, že se nachází na mapě Fort de Vaux, která neobsahuje moře a samotný žralok vyskakuje z vodní kaluže už opravdu stojí za to. Vždyť přesvědčte se o tom sami níže. 🙂

Jak spustit samotný Easter Egg?

  1. Na spuštění tohoto Easter Eggu budete potřebovat minimálně 4 lidi. Jako první musíte najednou spustit 3 červené ventily (viz. video výše). Pokud jste tento krok splnili správně, kráter vedle vlajky C (režim Conquest) se naplní vodou.
  2. Následně se potřebujete dostat do středu mapy vedle vlajky B (viz. video výše) a rozbít skupinu krabic. V rohu tak objevíte velkou odtokovou trubku. Zde stačí když do ní hodíte granát (ideálně Frag nebo Stick) čím probudíte samotného Megalodona.
  3. Teď se budete muset obětovat. Zamiřte zpět ke kaluži vedle vlajky C a pomocí zbraní na blízko v ní zabijte tři hráče. Pokud vše správně splníte, kaluž se zabarví do červena. Následně stačí počkat a samotný Megalodon se po chvilce objeví.

Jedná se o opravdu parádní Easter Egg a tak jsem zvědavý, co si DICE pro nás připraví v následujících DLC balíčcích. Že by žijícího dinosaura? Podělte se s námi níže v komentářích, co byste rádi viděli Vy v následujících DLC balíčcích. 🙂

Zdroj: Twitter, YouTube

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář