Expertní komunitní mise v Battlefieldu 4

Pokud jste již stihli splnit předcházející misi v Battlefieldu Hardline, tak se můžete vrhnout hned na další, ale v Battlefieldu 4. Máme málo času, takže neváhejte! 🙂

M4 je klasická zbraň, se kterou jste určitě dobře obeznámen, pokud jste viděli válečný film za posledních 10 let. Chcete-li získat zlatý Battlepack v nové Expertní komunitní misí,  musíte si vylepšit zručnost s touto zbraní. 

20150731_BF4_M4CM_org

Vaším úkolem je v Battlefieldu 4 získat 99 zabiti pomocí zbraně M4 v jakémkoliv režimu či mapě. Mise je aktivní od 31. července / júla 18:00 do 2. srpna / augusta 11:00.

Ano, 99 zabití je dost. Sám. Za tři dny. Nejedná se o misi typu „Jsme v tom všichni společně“, takže si budete muset poradit na vlastní pěst. 

Pokud uspějete a potvrdíte to na Battlelogu, čeká na Vás odměna v podobě zlatého Battlepacku (ujistěte se, že si svou odměnu vyzvednete přes Battlelog před skončením mise, tedy 2.8. 11:00).

Postup mise můžete sledovat ZDE. Svůj postup můžete také sledovat pomocí Battlelogu ve hře – stačí pouze pokud si kliknete na záložku „Missions“ (dostpné pouze pro PC, PS4, Xbox One).

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

3 komentáře

Napsat komentář