Finální shrnutí výstavy Gamescom

Takže Gamescom nám už skončil a my se rozhodli udělat souhrn toho nejzajímavějšího, co se na této výstavě ohledně Battlefieldu 3 stalo. Jedna část bude i souhrn za poslední dva dny na který jsme neměli čas :-). Na závěr bude seznam všech článků, které za poslední dny vyšly.

Day 1:

První a pravděpodobně nejzajímavější den ze všech. Konala se tisková konference EA. Jejich nejlepší hru – Battlefield 3 – si zase nechali na konec, ale čekání se vyplatilo. Nejdříve si Karl Magnus Troedsson a Patrick Söderlund zahráli PS3 verzi kooperačního režimu.

Premiéra kooperačního módu

To nejleší náš ovšem teprve čekalo. Přišel Caspian Border trailer, který naprosto všem vytřel zrak a vyhrává ceny o nejlepší trailer Gamescomu, kde může. Skoro dvě minuty záběrů přímo ze hry z mapy Caspian Border. Poprvé se objevil Conquest 64 se vším, co k němu patří – stíhačky, vrtulníky, tanky, prostě hodně techniky.

Caspian Border Trailer

Jako by toho už nebylo za celý den dost, tak Karl Magnus Troedsson na svém Twitteru potvrdil, že se vrátí i příkazové růžice. Ani to ještě nestačilo a objevil se kompletní seznam všeho, co se v Battlefieldu 3 objeví.

Day 2:

Druhý den už byl o něco klidnější. Objevily se fotky, jak to vypadá v Battlefield 3 budce. Na konzolích se objeví prohlížeč serverů a Battlefield 3 vyhrál cenu o nejlepší hru na Gamescomu.

Day 3:

Třetí den se objevily screenshoty a záběry z přenosné verze Battlefieldu 3 – Battlefield 3: Aftershock. Kolem poledne pak probíhal živý chat s komunitním manažerem Danielem ‘zh1nt0′ Matrosem a multiplayerový designérem Gustavem Hallingem. Ten byl na nové informace opravdu vydatný.

Day 4:

Čtvrtý den se objevilo děvět minut záberů z hraní Conquestu 64. Bohužel je to natočené pouze kamerou. Dále byl Battlelog potvrzen jako hlavní menu pro PC verzi Battlefieldu 3. Nakonec jsme zjistili, co dělá zh1nt0, když se nudí.

Day 5:

Pátý den byl opravdu slabý. Na živém chatu se mělo objevit nové video z kooperace, ale z technických důvodů žádné nebylo. Dopoledne proběhlo za uzavřenými dveřmi Q&A, kde DICE odpovídali na otázky od novinářů. Nějaké nové informace jsme se ale zprostředkovaně dozvěděli.

Day 6:

Poslední den byl snad ještě horší. Žádné nové zásadní informace jsme se už nedozvěděli, takže jsme se museli spokoji s šestnáctiminutovou nahrávkou kooperace a podívat se, jak se v Kolíne nad Rýnem maluje na zeď. Ještě se objevilo krátké video se stíhačkou.

Létání se stíhačkou


To by bylo k celkovému souhrnu všechno a pojdmě se podívat na novinky, které se objevily za pátý a šestý den a nikdo z nás neměl čas o tom nic napsat 🙂

Jako pokaždé, informace od Demize99 na jeho Twitteru:

 • Žádná část hry se nebude odehrávat pod vodou – Twitter#1
 • Engineer a EOD bot můžou zneškodňovat nastražené miny – Twitter#2
 • Podpora pro Battlefield  bude dlouhodobá. Po Back to Karkand budou další DLC – Twitter#3
 • Battlelog není místo pro reklamy – Twitter#4
 • Všechny módu půjdou hrát na všech mapách hned od prvního dne – Twitter#5
 • Brokovnice a PDW jsou pro všechny třídy – Twitter#6
 • Všem vozidlům se obnovuje zdraví, dokud nejsou znehybněná – Twitter#7
 • Bullet drop bude u všech zbraní – Twitter#7
 • Kleknutí a zalehnutí nespustí Claymore miny – Twitter#8
 • Tlumiče jdou nasadit na skoro všechny zbraně, kromě brokovnic – Twitter#9
 • Všechny samopaly, kromě P90, jsou brány jako PDW – Twitter#10
 • V BF3 nebude žádný benchmark mód – Twitter#11
 • Nepřátelské zbraně se odemknou až po kompletním odemčení celého kitu – Twitter#12
 • V PC verzi bude Ultra grafiké nastavení – Twitter#13

Dále informace od Dominik ‚d1ApRiL‘ Herbst, admin stránek bfbcs.com a bf3stats.com

 • Fronta u Battlefield 3 budky je devět hodin dlouhá – Twitter#14

Více novinek už není a teď následuje seznam všech článků, které během výstavy vyšly:

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

39 komentářů

Napsat komentář