Frostbite 2 a hry, které bude pohánět

Nový engine z dílny DICE, Frostbite 2, bude nakonec pohánět několik různých her. Mezi hlavní samozřejmě patří námi všemi velmi očekávaný Battlefield 3, který by měl přijít na podzim tohoto roku (pravděpodobně začátek listopadu).

Další hry, které by měly běžet na enginu Frostbite 2 jsou příští Medal of Honor, který by měl vyjít někdy v roce 2012 a nově ohlášené Need For Speed: The Run. Nové MoH zatím nebylo ohlášeno a ani nebylo potvrzeno, že by mělo běžet na FB2, ale dle inzerátu na webu Gamasutra, kde Danger Close hledá level designéra pro FB2 a novou FPS hru, to tak vypadá.

Zato ale nové NFS: The Run bylo oficiálně ohlášené a má také potvrzené, že studio The Black Box, které na něm pracuje, ho vytváří na novém enginu Frostbite 2. Nedokážu si představit jak budou závody na tomto enginu vypadat, ale zajímavé to rozhodně bude. To se vlastně dozvíme už 18.11. 2011, kdy NFS: The Run vychází 🙂

Jak vypadá Frostbite 2 se můžete podívat například na dvanácti minutovém videu z BF3, případně na nově vypuštěném Teaser traileru pro nové NFS.

Need For Speed: The Run

12 minut z Battlefieldu 3

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

20 komentářů

Napsat komentář