Gameplay trailery Zlomová linie pěkně pohromadě

Jelikož se blíží vydání 12 minut dlouhého nesestříhané gameplay videa, které je naplánováno na 17.4. 2011 (případně dřív pokud bude mít oficiální FB stránka dostatek „Líbí se mi“), nachystal jsem si pro Vás takový souhrnný článek ohledně této mini-série.

První pořádný gameplay trailer se objevil 2.3. 2011 a to v podobě Zlomová linie Epizoda 1: „Špatná část města“. K ní jsme dostali i kvalitní rozbor od GamerSpawn, ke kterému jsme pro Vás samozřejmě přichystali české titulky.

Druhý díl z této série, tedy Zlomová linie Epizoda 2: „Dobrý účinek na cíl“, se objevil 14 dní po první epizodě, tedy 16.3. 2011. Taktéž jsme pro Vás k němu přichystali přeložený rozbor od GamerSpawn.

Třetí díl z této mini-série, a také i poslední, s názvem Zlomová linie Epizoda 3: „Přestřihni ten drát“ se k nám dostal také 14 dní po předchozí epizodě, takže 30.3. 2011. Rozbor pro tuto epizodu jsme pro Vás sice připravili až dnes, ale je tu 😉

A aby jste si vychutnali i původní trailery s českými titulky, připravili jsme pro Vás video, kde jsou všechny epizody spojeny a mají i české titulky!

České titulky v jednotlivých videích, ať už na Youtube nebo přímo u nás na webu, aktivujete skrze červené tlačítko CC v přehrávači.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Jeden komentář

Napsat komentář