Gamescom 2013: Zkuste své štěstí a nečekejte ve frontě na Battlefield 4

Patříte mezi ty nadšence, kteří nesmí na herním veletrhu Gamescom 2013, který se koná 21.8.-25.8.2013 ve městě Kolín nad Rýnem v Německu, chybět? Pak by Vás mohla zajímat tato pěkná nabídka od EA, kdy můžete získat něco jako VIP přístup k různým hrám a nebudete muset čekat ve frontě jako všichni ostatní, abyste si je mohli zahrát.

Na stránce FastPass.ea.de si můžete zajistit Fast Pass a tím tak i rychlý přístup k určitým hrám jako jsou FIFA 14, Need for Speed Rivals, Command & Conquer, The Sims 4, Titanfall a Battlefield 4.

Na onom webu kliknete na příslušnou hru a pokud budete mít štěstí, tak se Vám zobrazí formulář, kde zadáte své osobní údaje a na Vámi vyplněný e-mail získáte speciální kód. Ten bude na Gamescomu ověřen a pokud bude platný, pustí Vás k dané hře bez čekání. Hlavní je také mít náramek (vstupenku), který získáte při vstupu na Gamescom. V případě, že se Vám formulář neobjevil, tak nezoufejte. Máte celkem 5 pokusů, abyste mohli zkusit své štěstí.

Pokud na Gamescom 2013 nejedete a přesto byste rádi viděli něco nového o Battlefieldu 4, tak si do kalendáře zapiště datum 20.8.2013. Od 16:00 toho dne bude totiž EA vysílat živě ze své tiskové konference. Speciální stránka s IRC chatem a živým přenosem, tak jako tomu bylo u E3, tu pro Vás samozřejmě bude později k dispozici.

Pochlubte se, kdo jedete na Gamescom, s kým se tam setkám? 🙂

Zdroj: Twitter

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

7 komentářů

Napsat komentář