Gamescom 2016 se blíží, co nás čeká?!

Herní veletrh Gamescom 2016, který se každoročně koná ve městě Kolín na Rýnem se nám již nezadržitelně blíží. Připravili jsme si pro Vás proto souhrn všech důležitých informací, díky kterým Vám nic neujde. Pohodlně se usaďte, začínáme. 🙂

EA_gamescom

Jste zde nováček? Nevadí!

Pokud jste ke nám na web zavítali jako nový a nevíte co je to Gamescom vůbec nezoufejte. V následujících řádcích se Vám to pokusíme přiblížit co nejvíce to jde.

Jedná se o jednu z největších herních akci na světě. Více než 340 000 hráčů z 90 zemí se každoročně sejde ve městě Kolín na Rýnem v Německu, kde si mohou otestovat a zahrát nejnovější kousky od světoznámých společností jako jsou Electronic Arts, Nvidia, Sony, Ubisoft a mnoho dalších. Všechny stánky s hrami se rozprostírají na ploše 193 000 m² což je zhruba velikost 27 fotbalových stadionů spojených dohromady, slušná velikost však? Letos se bude tato akce konat od 17.08.2016 do 21.08.2016.

Samozřejmě před tím, než se otevřou dveře pro běžné návštěvníky, budou mít světové společnosti své konference, kde představí dlouho očekávané tituly. EA (Electronic Arts) není výjimkou a svou konferenci naplánovali na zítra (úterý 16.08.2016) v 19:15. Představí nám tituly jako FIFA 17, NHL 17, Madden NFL 17, Titanfall 2 a také očekávanou pecku tohoto roku Battlefield 1, ze kterého nás čeká livestream se záběry ze hry podobně jako tomu bylo na akci EA Play v Los Angeles.

Livestream z celé konference můžete sledovat níže.

Co všechno nám EA představí?

  • Livestream z Ultimate teamu FIFA 17 (dále jen jako FUT), kde nám vývojáři a speciální hosté představí nové funkce, FUT obsah, FUT legendy a novinky mobilní aplikace.
  • Livestream z her Titanfall 2 a Battlefield 1, kde se hlouběji podíváme na hry a probereme si jejich nové funkce.
  • Exkluzivní první pohled na mód Světového poháru spolu s vývojáři ve hře NHL 17.
  • Rozhovory s vývojáři hry Madden NFL 17.
  • Exkluzivní pohledy na nadcházející Star Wars rozšíření a hry.

Battlefield 1 Squad livestream

Už zítra v úterý 16.08.2016 ve 21:00 nám kapitáni Stoddeh a Drift0r předvedou týmy složené z oblíbených osobností Twitche a YouTube. Vrhnou se do boje a představí nám tak novou mapu zasazenou do pouště, úžasnou demolici či jízdu na koních. Živý přenos můžete sledovat níže.

Kromě toho všeho se dnes můžeme těšit i na nový trailer, který nám přinese vagón nových informací. Kdo uhodne proč jsme použili slovo vagón? 😀

Zdroj: battlefield.com, ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář