Gamescom, Gamescom, Gamescom…

Tento týden se nebude motat kolem ničeho jiného, než kolem herního veletrhu Gamescom 2013, který se koná každý rok v německém městě Kolín nad Rýnem. Vše pro nás, milovníky Battlefieldu, startuje dnešním dnem (tj. 20.8.2013) kdy v 16:00 začne konference společnosti EA. Během ní uvidíme hry jako Battlefield 4, Need For Speed Rivals, Plants vs. Zombies Garden Warfare, FIFA 14, EA SPORTS UFC, Command & Conquer a další.

U Battlefieldu 4 nám představí novou mapu, nový herní mód a snad i nějaké detaily i službě Premium a další informace o hře samotné. Vše můžete sledovat na naší speciální stránce – www.bf-blog.cz/gc, kde najdete také IRC chat, abyste mohli diskutovat s ostatními diváky konference.

Dále nás pak čeká 5 denní streamování z různých her od EA (21.-25.8.2013). Další detaily a streamy, kde se bude vysílat, najdete v našem předchozím článku „Gamescom 2013 je za dveřmi, co vše nás čeká“.

Teď bych Vám rád představil skutečného veterána Battlefield série, který ve všech hrách dohromady nahrál přes 8000 hodin. Jmenuje se Heiner a je mu 74 let. V tomto videu nás láká právě na veletrh Gamescom:

Pokud byste rádi viděli jak to vypadá v okolí výstaviště Gamescomu ve dnech před největším návalem lidí, mrkněte na tuto galerii:

No a nakonec tu pro Vás mám Trailer na Gamescom, kde uvidíte davy, ale opravdu davy lidí:

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

3 komentáře

Napsat komentář