Hráči BF3 uvidí své nohy a další novinky

Jistě jste si v trailerech všimli, že v určitých záběrech (např. při seskoku z větrací šachty, nebo při výbuchu auta) vidíte nohy nebo celé tělo hráče. Ano bude tomu tak a ve hře opravdu uvidíme svoji postavu od pasu dolů pořád a ne jen při určitých „animacích“. Tuto informaci potvrdil Alan Kertz, jeden z předních vývojářů DICE.

@srgtbilko Uvidíme svoje nohy vždy, jako je to například při seskoku z šachty, nebo je to jen animace?

@Demize99 Pořád.

Zdroj: Twitter

Další zpráva potěší fanoušku RUSH módu, který byl potvrzen v pořadu EAPwned. Tím je chystaná změna v ovládání. Pro plantování/defuzování M-comu již nebude stejné tlačítko jako pro sebrání zbraně ze země.

@Deffik_E05 Jelikož v EAPwned byl potvrzen Rush mód, můžete říct zda bude mít sebrání kitu a defuzování/plantování rozdílné tlačítka?

@Demize99 Ano.

Zdroj: Twitter

Dále polečnost Electronic Arts vytvořila svou vlastní digitální distribuční službu s názvem Origin, která má být přímou konkurencí Steamu. Origin podle všeho nabídne unikátní uživatelské rozhraní a především speciální DRM ochranu – opět, podobnou té na Steamu, či iTunes. Origin se bude zaměřovat na PC hry a hned při spuštění jich bude k dispozici přes 150. Zatím není jasné, zda půjde pouze o hry Electronic Arts, nebo i od jiných vydavatelů. Aby se postarali o pořádnou propagaci své služby, hra Star Wars: The Old Republic bude v digitální podobě k dispozici pouze zde a nikde jinde.

Zdroje: Eurogamer, Zing

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

25 komentářů

Napsat komentář