Aktualizace #7| Humans vs. Zombies CZ/SK

Aktualizace #7: Jako odpuštění za naše selhání, jsme na serveru Battlefield-3.cz & EA.CZ|BF2 FUN by FakaHeda.EU spustili ZOMBIE PLUGIN, kde zombie zabíjí lidi a pokud někoho podřežou, stane se zombie. Tak přijďte. Tak kvůli stejné chybě jako v případě aktualizace č. 6 nejde používat ani tento plugin. Takže se omlouváme, ale chyba není plně na naší straně. Pokud chcete, pojďte za námi, hrajeme jen nože.

Aktualizace #6: Protože nová verze serverů vydaná v tomto týdnu provedla určité změny, není nyní technicky možné nastavit rozdílné počty týmů. Takže server bude jakoby klasicky, jen všichni hráči se zlatou známkou a ochránci budou na jedné straně spolu s dalšími hráči a zbraně se mohou používat všechny. Dále se také mění server na 64řku. Děkujeme za pochopení a omlouváme se 🙁

Aktualizace #5 + info o startu akce: Předchozí aktualizace neplatí – počet lidí v týmu Humans je zase původní.

Dále bych Vás rád informoval o startu akce. Jelikož je jasné, že se server naplní ještě před 20:00, bude proto v daný čas restartován. Poté bych rád dodal, že i když bude server jistojistě plný i s frontou, místo se bude dělat automaticky – pokud někdo získá 2 naše známky bude vykopnut a udělá tak místo pro dalšího.

Pro ostatní, kteří se nechtějí/nemohou zúčastnit, ale chtějí vidět jak to probíhá – tak můžete od 20:00 sledovat GiGaB4ytův stream na Twitch.tv.

Aktualizace #4: Jeden ze členů týmu Humans má technické problémy a vypadá to, že se nebude moci zúčastnit, tak přidáváme jako náhradníka dalšího ochránce. 

Aktualizace #3: Herní mód Conquest je změněn na TDM.

Aktualizace #1: Protože jsme nakonec uznali, že brokovnice SPAS-12 by byla příliš silná, tak ji vypouštíme a zůstává pouze 870MCS. Dále dodávám, že pokud bude mít dostatek hráčů zájem, budou třeba po 1 nebo 2 kolech nahozeny mapy z DLC Aftermath.

Blíží se další z našich komunitních akcí a jak jsme kdysi avizovali, tentokrát se bude jednat o hordy nemrtvých, kteří se budou snažit sežrat co nejvíce mozků a zároveň si sbírat psí známky jako své trofeje 🙂

Tato akce se uskuteční na našem serveru Battlefield-3.cz & EA.CZ|BF2 FUN by FakaHeda.EU, který bude nastaven pro 48 hráčů a v hodnoceném (ranked) režimu. Začátek akce je stanoven na tuto neděli (27.1. 2013) od 20:00 a skončíme, až nás bude málo nebo nás to nebude bavit.

Hrát se bude herní režim Conquest (small) TDM na mapě Caspian Border s vypnutými vozidly.

Známka, kterou můžete ukrást hráčům označených klanovým tagem HUMA v týmu Humans (RUS).

Pravidla jsou jednoduchá, ale je nutné si je přečíst a také je následně pak dodržovat!

Humans (lidé):

  • Lidmi jsou označeni hráči nosící známku DICE Friends nebo jejich ochránci (dle seznamu).
  • DICE Friends budou mít klanový tag HUMA – jako humans (lidé).
  • Ochránci budou mít klanový tag BODY – jako bodyguard (ochránci).
  • Mohou používat pistoli G18 anebo brokovnici 870MCS či SPAS-12.
  • Na serveru bude přítomno 5 hráčů se známkou DICE Friends a následně 5 bodyguardů, kteří je budou ochraňovat.
  • Hráči, kteří patří mezi DICE Friends:
   • cobr4in, GiGaB4yt, JimBob, NaxCz, Roxanka24
  • Hráči, kteří patři mezi ochránce:
   • MadCiapka, BloodyCatch, dr-w3cko, InStinct-eldo, W4rce

Zombies:

  • Za zombies jsou označeni všichni ostatní hráči, kteří se na server připojí.
  • Mohou používat pouze nože a specializaci na rychlejší běh – nic jiného!
  • Použití jakékoliv jiné zbraně bude trestáno vyhozením ze serveru na hodinu!

Aby měli šanci se na server připojit i další hráči, bude na serveru nastaveno pravidlo, že jakmile někdo někomu sebere 2 psí známky, bude automaticky vyhozen ze serveru – toto pravidlo se netýká hráčů v týmu Humans! Pokud však bude nízká účast ze strany hráčů, toto pravidle se nebude dodržovat.

Na serveru bude dále vypnutý „autobalance“, aby bylo možné dosáhnout netradičních počtů v jednotlivých týmech. Ty budou rozděleny na 10 lidí RUS tým s Humans a 38 lidí USA tým se Zombies.

Pokud budete mít zájem si zahrát další akce Humans vs. Zombies není problém. Přidejte se na Battlelogu do této čety, kde získáte vždy nejaktuálnější informace o dalších akcích této tématiky.

Aktualizace #2: Jelikož dochází ke konfliktu mezi pravidly čety Humans vs Zombies CZSK na Battlelogu a pravidly zde ve článku, rád bych Vám ujasnil jak to je. Tato akce je pouze startovní (taková propagace) v tématice zombies a nejedná se o akci organizovanou dříve uvedenou četou. Ta bude mít své zombies akce později a podle vlastních pravidel. Toto je akce webu Battlefield-3.cz ve spolupráci s EA Czech a výše uvedenou četou.

Vyhrazujeme si právo na případné změny, proto kontrolujte tento článek opakovaně.

A jak že to vypadalo jinde? Tady jsou některá videa ze zahraničních akcí:

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

84 komentářů

Napsat komentář